צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ הגיע!! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תכניות חדשות לימי גיבוש שונים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים :  ביקור במרכזי מבקרים וסדנאות במקומות ממוזגים,  ימי גיבוש רטובים, טיולי שטח מטריפים, נופשים  במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

יום כיף לעובדים – יום גיבוש לעובדים חוויתי ועוצמתי

אם בעבר מנהלים של חברות וארגונים היו משקיעים בתנאי התעסוקה של העובדים- משכורת ותנאי משרה על מנת להבטיח תפוקה גבוה, בשנים האחרונות כבר ידוע שעל מנת לייעל את העבודה, ולהבטיח עובדים טובים ומסורים לאורך זמן- הם צריכים להיות מרוצים במקום עבודתם. ועל מנת שאותם עובדים יהיו מרוצים, משכורת גבוהה ושעות עבודה כבר לא מספיקות, אלא סביבת עבודה נעימה ומגובשת. על מנת להשיג סביבת עבודה מגובשת ועובדים שהם צוות של ממש וגם חברים מחוץ לשעות הפעילות , יש צורך להשקיע ביום גיבוש לעובדים.

איך אנחנו קשורים לזה? טוב ששאלתם. חברת צ'ילי הפקות היא חברה בעלת ניסיון רב בתחום הפקות ימי גיבוש/ ימי כיף לעובדים, והניסיון הרב שלנו ביחד עם הידע שצברנו- למדנו כיצד מייצרים פעילויות חווייתיות שאי אפשר לשכוח!

יום גיבוש בירושלים


רוצים שנארגן לכם יום כיף לעובדים? דברו איתנו עכשיו:


  יום גיבוש לעובדים עם צי'לי הפקות, בואו להרגיש אותנו מקרוב:  

   

  איזה יום גיבוש מתאים לכם:

   


  יום כיף לעובדים- הדרך הטובה ביותר לגיבוש

  כל מה שנכתוב על עצמנו ועל הידע והניסיון שלנו לא משתווה לתמונות מכל האירועים שהפקנו וימי הגיבוש הרבים שהיה לנו עונג לקחת בהם חלק. החיוכים זורחים בכל התמונות ואפשר לראות כמה האירוע היה מוצלח.

  כל מה שנכתוב על עצמנו לא משתווה להמלצות שתקראו באתר ובכל מקום בו תחפשו עוד על 'צ'ילי הפקות' כי ככה זה, כשעושים משהו עם כל הלב זה מורגש.

  אבל בכל זאת יש לנו מידע חשוב להעביר לכם, מידע שחיוני עבורכם לקרוא גם אם התרשמתם מהתמונות, מההמלצות ומההצעות הרבות שיש לנו ליום גיבוש לעובדים. מידע חשוב שיספק לכם מענה לשאלות חשובות כמו-

  איך בונים תכנית ליום כיף לעובדים?

  איך ניתן להתאים את התוכנית לשטח ולמזג האוויר?

  איך בונים תקציב לתוכנית?

  קודם כל קצת מידע כללי עלינו שתכירו אותנו:

  'צ'ילי הפקות' מתמחה בתחום האירועים לעובדים כבר שמונה שנים. יצא לנו להפיק מעל 1,500 אירועים במקומות שונים בארץ כמו- יום כיף בצפון, יום כיף בים, יום כיף בבריכה וגם יום גיבוש במרכז הפקת כנסים אירועי ערב, מסיבת פורים לעובדים, יום גיבוש ועוד ועוד…

  היתרון המשמעותי שלנו הוא כתיבת התוכנית המותאמת אישית בדיוק עבורכם- בהתאם לרצונות שלכם, לצרכים שלכם, למבנה החברה, לתקציב- לכל הנתונים שחשובים לכם וחשובים עבורנו באותה המידה.

  אנחנו לא מתפשרים! אנחנו יורדים לפרטים הקטנים ביותר בכל תוכנית של כל חברה ושל כל ארגון, אנחנו כותבים תוכנית מקצועית ומדויקת שמתאימה לכם כמו כפפה ליד.

  ועכשיו לתשובות לשאלות:

  אתם שאלתם- אנחנו עונים!

  יום גיבוש לעובדים - סיור לועדי עובדים

  יום גיבוש לעובדים – סיור לועדי עובדים

  איך בונים תכנית ליום גיבוש לעובדים?

  בואו ניקח לדוגמא טיול בשטח. לפני שאנחנו בונים את המסלול ואת שאר הפעילויות שמיועדות לאותו היום אנחנו בודקים איתכם- איפה אתם הכי רוצים לטייל, מהן השעות הנוחות שלכם, איפה תרצו להתחיל ואיפה תרצו לסיים. המסלול נבנה בהתאם למספר האנשים בקבוצה וכך יותאמו גם הפעילויות והארוחות. כל היום בנוי עם דגש מיוחד על גיבוש ובצורה כזו שכל חברי הקבוצה יבלו כמה שיותר ביחד- הרי זו המטרה בסופו של דבר! גיבוש!

  אנחנו עושים עבודת הכנה מדויקת- אנחנו מבקרים בכל המקומות אליהם אנו רוצים לקחת אתכם וגם דואגים שכל הספקים שבחרנו לאותו יום גיבוש מבקרים גם הם במקומות ומוכנים ב 200% לפעילות שהם הולכים להעביר לכם. אם מדובר במסעדה תהיו בטוחים שכבר בדקנו את התפריט, את הכשרות, את הניקיון ואת השירות.

  הפעילות במהלך הטיול מותאמת לצרכים שלכם, לרצונות שלכם, לכמות של האנשים בקבוצה, לאוכלוסיית העובדים של החברה וגם למזג האוויר באותו אזור של המסלול בתאריך הטיול.

  איך ניתן להתאים את התוכנית של היום גיבוש לעובדים לשטח ולמזג האוויר?

  אנו דואגים להתאים את התוכנית של יום גיבוש לעובדים לחודש שבו היא מתוכננת כך שבחודשי הקיץ החמים לא מציע לכם טיול במדבר אלה במסלול מוצל יחסית בשילוב עם מקורות מים ובין לבין ביקור במקומות סגורים וממוזגים.

  הפעילויות עצמן אורכות כשעה וחצי פחות או יותר, בכדי שהמשתתפים לא יאבדו את הסבלנות והפעילות תאבד מהכיף שלה, ועם זאת שיעבור הערך שצריך לעבור בצורה הנכונה והמספיקה.

  כל אחת מהפעילויות שונה ומיוחדת ובעלת אופי שונה בשביל לא לשעמם את העובדים ולשמור על עניים- הקצב של היום משתנה וכך הפעילות מותאמת לכוח ולעייפות של המשתתפים.


  איך בונים תקציב לתוכנית ליום גיבוש לעובדים?

  טווח המחירים של התוכניות לימי גיבוש לעובדים ויום כיף לעובדים משתנים בהתאם לכמה גורמים, לכל לקוח ישנו תקציב מסוים למשתתף והוא חלק בלתי נפרד מבניית התוכנית,

  ללקוח אחד יש תקציב X וללקוח אחר תקציב Y

  התקציב הינו אחד הפרמטרים החשובים בבניית תוכנית ללקוח, מדוע? כי על פיו יישק דבר.

  תוכנית לבניית יום גיבוש לעובדים ללא תקציב זה כמו בית ללא עמודים, חשיבותו של התקציב ליום הגיבוש גורמת לנו כאחראים על התוכנית, להוציא תכנית מותאמת וקולעת כמה שיותר לכם הלקוחות..

  אנו בטוחים כי ישנן עוד הרבה שאלות אלינו, מניסיוננו מה שכתבנו עד כה זה ממש על קצה המזלג… אתם יותר ממוזמנים ליצור איתנו קשר ולשאול הכול! אנחנו יודעים גם לענות וגם לבצע!


  איזה ימי גיבוש לעובדים מתאים לכם:

  שישה כללים להפקת יום גיבוש לעובדים- הצלחה מובטחת!

  1. לפני שאתם מתחילים לתכנן את ההפקה של יום גיבוש לעובדים ולפני שאתם פונים לחברת ההפקות כדאי שיהיו לכם את כל הנתונים הרלוונטיים- כמות העובדים המשתתפים ביום גיבוש, תקציב, אופי העובדים, גיל העובדים, אם יש מגבלות שונות וצרכים מיוחדים (מגבלות במסלול, באוכל…), ואם ש העדפה לפעילות או למיקום מסוים.
  2. צריכים לחלק את העובדים לקבוצות במהלך יום גיבוש? חלקו אותם לקבוצות קטנות שתסייענה להם להכיר ולהתחבר. נסו לחלק לפי קריטריון משותף על מנת לייצר שיח או קרבה התחלתית.
  3. ארגנו נסיעה משותפת- במידה ואפשר בקשו מהעובדים להגיע לפעילות בכוחות עצמם ואפילו לקחת טרמפ עם עובדים אחרים. תסבירו להם מראש איך להגיע למקום ואיפה להחנות. במידה ואי אפשר- תדאגו להסעה מאורגנת. אם הנסיעה ארוכה ארגנו פעילות לנסיעה בכדי להעביר אותה בכיף.
  4. בחרו מקום בהתאם לעונות השנה- הימנעו ממקומות חמים מדי בקיץ או קרים מדי בחורף. כמו כן תכננו את הפעילות בהתאם לתנאי מזג האוויר הצפויים בכדי שלא תתכננו פעילות בחוץ ליום שבו צפוי שרב כבד או גשם.
  5. התחשבו בכל העובדים- במידה ויש אנשים עם צרכים מיוחדים, מוגבלות, נשים הרות- וודאו שהפעילות מתאימה ונגישה לכולם.
  6. חישבו על רעיון לפעילות מראש- יש המון רעיונות לפעילויות אפילו כאלה שכלל לא חשבתם עליהם. וזה בדיוק המקום להזכיר לכם שאנחנו חיים את זה ביום יום! בהתאם לתקציב, לרצונות ולצרכים שלכם, נוכל להציע לכם טיולים, ספורט אתגרי, טיולי ג'יפים, סדנאות, סיורים מרתקים בשכונות שונות ועוד.

  צ'ילי הפקות- יום כיף שהעובדים שלכם יזכרו תמיד לטובה

  יום גיבוש לעובדים - סיור גיבוש בירושלים העתיקה

  יום גיבוש לעובדים – סיור גיבוש בירושלים העתיקה

  תוכלו לקרוא על כך בהרחבה במאמר זה

   

  קבלו הצעת מחיר ב-WhatsApp