צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

Chili Gifts

מתנות לעובדים ומוצרי קד"מ – מתנה אישית מהנה ושימושית

מתנות לעובדים בניחוח מפנק
יש מתנות שמתכלות לאחר זמן קצר (פרחים ושוקולד, לדוגמה). יש מתנות שהן אינן מוצר כלל ועיקר אלא שירות.
יש מתנות יקרות ערך. ויש מתנות שאנחנו, בצ'ילי גיפטס, מציעים: מתנות שהן מוצרי קידום מכירות (קד"ם).

 

מה מייחד מוצרי קד"מ המוענקים כמתנות?

המאפיין המובהק של מוצרי קד"מ המוענקים כמתנות הוא השילוב שמתקיים בהן בין האפקט הרגשי של עצם הענקתן לבין היותן שימושיות ואפקטיביות. מוצרי קד"מ מהווים פלטפורמה שיווקית עצמתית ויעילה מעין כמוה: הם מהווים מנוע ומנוף שיווקי, אשר מאפשר חשיפה שוטפת, קבועה ומתמדת של מוצרי החברה או השירותים שהיא מעניקה.

מוצרי קד"מ הניתנים כמתנות לעובדים, באמצעות הוועד, הממותגים בלוגו החברה ובצבעיה, מחזקים ומהדקים את תחושת המחויבות של העובדים כלפיה, בה במידה שהם מהווים ביטוי מוחשי של הוקרת מנהלי החברה את עובדיה.

האפקט העצמתי יותר של מוצרי קד"מ שחברה עשויה להשיג הוא כאשר היא מעניקה אותה לספקיה וללקוחותיה- הקיימים והפוטנציאליים- בתערוכות, בירידים, בכנסים, בוועידות, בימי עיון, ובכל מקום וזמן שבו היא מקיימת חשיפה מסודרת( פרזנטציה) או כחלק מפעילות עסקית ו/או חברתית כוללת.

כאשר חברה טובעת את החותם האישי הייחודי לה באמצעות הלוגו על מוצרי קד"מ כגון: דיסק און קיי, גאדג'טים שונים למחשב או לסלולאר, כובעים, חולצות ומארזי- שי שונים, עטים, מחזיקי מפתחות, מוצרי דפוס שונים ועוד היא מרחיבה לאין שיעור את קהל היעד שלה, אשר מתוכו עשויים להצטרך לקוחות חדשים אל הגרעין הקשה של הלקוחות הקיימים.


מוצרי קד"מ הם המשתלמים והכדאיים ביותר במשוואת עלות- תועלת

עלותם הנמוכה-ביחס של המוצרים, קל וחומר כאשר הן מוזמנים ונרכשים בכמויות של עשרות או מאות פריטים, הופכת את ההשקעה בהם לכדאית ומשתלמת, היות שהתועלת המתמשכת שלה, שניתן לאמוד ולכמת אותה במונחים מדידים, היא רבה וגוברת ככל שחולף הזמן ואנשים רבים נחשפים להם.

 

מתנה כערוץ שיווקי יעיל ועצמתי

 צ'ילי גיפטס מזמנת למנהלים ולוועדי עובדים שפע של מוצרי קד"מ, אשר מיתוגן עשוי להיות, כאמור, מנוע ומנוף שיווקי יעיל וחזק. מוצרים אלה, המוענקים למספר רב של אנשים, בתוך הארגון ומחוץ לו כמתנות, הופכים את עצם הענקתם כמתנה לערוץ שיווקי, אשר לבד מהעלות הקטנה של המוצרים עצמם לא נדרשת בהם השקעה נוספת.

הייצוג החזותי המרשים של החברה, באמצעות מיתוג הלוגו שלה על המוצרים לא מותיר מקום לאי הבחנה בה, גם כאשר מדובר במוצרים קטנים.
צ'ילי גיפטס מודה אישית לכל אחד ואחת מכם, לקוחותיה הקיימים והפוטנציאליים- כן יירבו- על הזכות, הכבוד והעונג לחשוף בפניכם את מגוון מוצריה ולאפשר לכם לבחור במתנות קטנות. אשר יותירו אצל מקבליהן רושם גדול.

 

לידיעת המחפשים מתנה איכותית, מפתיעה ומרגשת: 

תם ונשלם החיפוש שלכם- כאן ועכשיו מצאתם את מבוקשכם…
מחפשים מתנה איכותית במחיר תחרותי ואטרקטיבי  לעובדי החברה ?
הגעתם למקום הנכון בזמן הנכון: כאן ועכשיו תם ונשלם החיפוש שלכם ומכאן ואילך- מוצג ומוצע לכם שפע בלתי נדלה של מתנות בכלל ומוצרי קד"מ בפרט לעובדים הנאמנים והמסורים שלכם- עם סיבה או בלעדיה: לכל אירוע חברה, ליום הולדת, לציון הישג מיוחד, למחוות הוקרה ועוד.

בצ'ילי גיפטס תמצאו מגוון עשיר של מתנות ומוצרי קידום מכירות. ניתן להעשיר ולהעצים את הרושם שתותיר המתנה אצל מקבליה באמצעות מיתוגה בלוגו החברה ובצבעיה.
בשורה התחתונה: הדבר היחיד שנותר לכם לעשות – אין קל פשוט, טבעי ומתבקש ממנו:  ליצור עמנו קשר ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית למתנה יפה, אפקטיבית ו…אולטימטיבית.

נ.ב. מתנה עם הקדשה אישית תקצר את כניסתה אל לב מי שיקבל/תקבל אותה…

למתנה בהתאמה אישית התקשרו בטלפון: 077-6634663 (ללקוחות בלבד) או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Call Now Button