צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

ערב גיבוש לעובדים

ערב גיבוש לעובדים – מתחילים ליהנות

בעל חברה, מנהל מפעל, יושב ראש ועד עובדים וכל מי שמופקד בארגון על נושא כוח אדם, משאבי אנוש או- בתמצית- על גרימת סיפוק לעובדים, הנאתם ו… הנעתם להמשיך לתרום את זמנם, את מרצם, את כישרונם, את כישוריהם ואת יכולותיהם לחברה – המלים הבאות נכתבו אליכם ובשבילכם.
מנהלים רבים יעידו על תרומתם החשובה של ימי כיף ושל ערבי גיבוש לעובדים. העובדים מייחסים להם חשיבות רבה גם משום שהם מהווים הזדמנות לחוש סיפוק מעצם המחשבה של ההנהלה על קיום אירוע ערב גיבוש שהוא גם, ולא אחת בעיקר, מחווה של הוקרה וגם משום שהם מזמנים הזדמנות מצוינת לבלות, לאכול, לשתות ואף השתטות טיפה.

 

דוגמאות לערב גיבוש צוות עובדים שהפקנו – ויש עוד הרבה…

ערב גיבוש לעובדים – עושים כיף ביחד

ערב גיבוש לעובדים אינו משבש את שגרת העבודה מאחר שהוא מתקיים עם סיומה. ניתן לארגן ולהפיק אותו בתוך מתחם סגור או, לחלופין, בחיק הטבע, לשלב בו מופע, הפעלות, ארוחה מושקעת, הרצאה  מעניינת ומשעשעת, לקיימו במתכונת של סדנה או בכל מבנה ותוכן מבוקשים.
ערב גיבוש עשוי להוות סיום ליום כיף או להיערך באופן נפרד. כך  או כך, יש בו  מרכיב מרכזי, מודגש ומועצם של כיף. ערב כזה עשוי להיות ערב של הסרת מחיצות ושל קירוב לבבות, אפשרות להתוודע אל מי מהאנשים שאף שהעובדים נפגשים עמם מדי יום הם כלל אינם מכירים אותם. ערב הגיבוש מהווה הזדמנות מצוינת להיכרותם.

אין מתכון אחיד ואין מתכונת קבועה לערב גיבוש לעובדים. נשמח לייעץ, להמליץ, להעשיר אתכם ברעיונות ובחלופות ובעיקר לעמוד לרשתכם ולשירותכם בארגון ובהפקה של ערב גיבוש בלתי נשכח לרווחת העובדים ולתועלתה של החברה.

רוב העובדים אוהבים את מקום העבודה שלהם וכל נושא הקשור לעבודה השוטפת מעניין אותם מאד. עם השנים הם מגבירים את המוטיבציה ואת תחושת השייכות שלהם לעסק ולכן גם הנהלת החברה מעוניינת להביע את ההערכה שלה לעבודתם.

בחירה של ערב גיבוש לצוות

אחת האופציות המוצלחות היא תכנון של ערב גיבוש לצוות. האפשרויות הן רחבות ביותר ואחת לכמה חודשים היועצים של צ'ילי הפקות מציעים להנהלת כל חברה רעיונות יצירתיים ומקוריים שמדהימים את המנהלים. כעת נותר להם רק לבחור מהי האופציה המועדפת עליהם ומהנקודה הזו צוותי התכנון יקדמו את התהליך באופן מהיר ואיכותי.

 

מיקום אופטימלי לערב מוצלח

כאשר העובד מגיע לאירוע שמתקיים בערב, הוא משנה את לוח הזמנים הרגיל שלו ולכן המטרה היא להעניק לו זמן איכות כך שהוא ייהנה מכל דקה. בשלב ראשון המארגנים של צ'ילי הפקות בוחרים את המקום האידאלי לקיומו של האירוע. האופציות הן אולם קטן, או לחלופין מקום אינטימי יותר כמו מועדון, חוף הים ועוד.

תוכן לאירוע

שינוי השגרה חייב להיות מודגש ולכן הצוותים של צ'ילי הפקות אירועים מזמינים עבור ערב גיבוש לצוות אדם משכמו ומעלה שיעביר להם את הזמן בכיף. זה יכול להיות אמן חושים מרתק, סטנדאפיסט, איש בעל ידע בתחום ספציפי שיעניק להם הרצאה מיוחדת וכולם יהיו מלאי עניין.

כמו כן סוגים מגוונים של סדנאות כמו סדנאות יצירה בחומרים שונים כמו עץ או נייר, סדנת אפייה בנישה מסוימת כמו עוגות שמרים או עוגות קרם שהן יוצאות דופן. העובדים ייהנו מכל דקה של עשייה ובעיקר הם ייהנו מהניחוחות שיגיעו מהתנורים בסוף הערב וכך הם יוכלו גם לטעום וגם לקחת הביתה את העוגות שהם אפו לשמחתם של כל בני המשפחה.

לפנק את העובדים

הרצון לפנק את העובדים מעניק אופציות מאתגרות עבור צ'ילי הפקות. אפשר לתאם הגעה של מדיטציה אשר יעניקו לכל עובד שישחרר אותו מהלחצים ומהמתחים של היום יום. כל אחד מהם ירגיש אחרי המדיטציה כאילו שהוא נולד מחדש. כמו כן יכולים להגיע לכל ערב גיבוש לצוות גם מטפלים בשיטות שונות כמו רפלקסולוגיה שיעניקו פינוק אישי לכל אחד מהעובדים, ימריצו לו את האנרגיה והם ירגישו כמו חדשים.

הקולינריה היא מסמר הערב

איכותה של הקולינריה היא נושא מהותי בכל ערב גיבוש לצוות ולכן הנציגים של צ'ילי הפקות, בוחנים כמה וכמה אופציות כדי לבחור את המתאימה ביותר לסוג זה של עובדים. רבים מהם ייהנו מערב של פיצות, פוקאצ'ות והמון מאפים נוספים שיוכנו במקום בטאבון.

אחרים ישמחו מאד לאכול ארוחת שף כשרה על טהרת האוכל האסיאתי שמזכיר להם נסיעות עסקיות ברחבי העולם ולכן הסיפוק מכל אחד מהמאכלים יהיה עצום.

אם אתם רוצים שמתאים את החליפה המתאימה ביותר עבור העובדים שלכם, דברו אתנו ואנחנו נשמח מאד לעזור.

אולי יעניין אותך יום גיבוש לעובדים

Call Now Button