צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :)  החורף הגיע!! אז בנינו במיוחד עבורכם מגוון תכניות מטריפות ומתאימות לחודשי החורף: ימי כיף וגיבוש במתחמים סגורים, טיולי שטח מותאמים, ימי כיף משולבים בספא/מרחצאות חמים, נופשים פעילים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

ערב גיבוש לעובדים

ערב גיבוש לעובדים – מתחילים ליהנות

בעל חברה, מנהל מפעל, יושב ראש ועד עובדים וכל מי שמופקד בארגון על נושא כוח אדם, משאבי אנוש או- בתמצית- על גרימת סיפוק לעובדים, הנאתם ו… הנעתם להמשיך לתרום את זמנם, את מרצם, את כישרונם, את כישוריהם ואת יכולותיהם לחברה – המלים הבאות נכתבו אליכם ובשבילכם.
מנהלים רבים יעידו על תרומתם החשובה של ימי כיף ושל ערבי גיבוש לעובדים. העובדים מייחסים להם חשיבות רבה גם משום שהם מהווים הזדמנות לחוש סיפוק מעצם המחשבה של ההנהלה על קיום אירוע ערב גיבוש שהוא גם, ולא אחת בעיקר, מחווה של הוקרה וגם משום שהם מזמנים הזדמנות מצוינת לבלות, לאכול, לשתות ואף השתטות טיפה.

ערב גיבוש לעובדים

ערב גיבוש לעובדים -אין על חברותה

 

דוגמאות לערב גיבוש לעובדים – ויש עוד הרבה…

ערב גיבוש לעובדים – עושים כיף ביחד

ערב גיבוש לעובדים אינו משבש את שגרת העבודה מאחר שהוא מתקיים עם סיומה. ניתן לארגן ולהפיק אותו בתוך מתחם סגור או, לחלופין, בחיק הטבע, לשלב בו מופע, הפעלות, ארוחה מושקעת, הרצאה  מעניינת ומשעשעת, לקיימו במתכונת של סדנה או בכל מבנה ותוכן מבוקשים.
ערב גיבוש עשוי להוות סיום ליום כיף או להיערך באופן נפרד. כך  או כך, יש בו  מרכיב מרכזי, מודגש ומועצם של כיף. ערב כזה עשוי להיות ערב של הסרת מחיצות ושל קירוב לבבות, אפשרות להתוודע אל מי מהאנשים שאף שהעובדים נפגשים עמם מדי יום הם כלל אינם מכירים אותם. ערב הגיבוש מהווה הזדמנות מצוינת להיכרותם.

אין מתכון אחיד ואין מתכונת קבועה לערב גיבוש לעובדים. נשמח לייעץ, להמליץ, להעשיר אתכם ברעיונות ובחלופות ובעיקר לעמוד לרשתכם ולשירותכם בארגון ובהפקה של ערב גיבוש בלתי נשכח לרווחת העובדים ולתועלתה של החברה.

× זמינים גם ב-WhatsApp