צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ הגיע!! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תכניות חדשות לימי גיבוש שונים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים :  ביקור במרכזי מבקרים וסדנאות במקומות ממוזגים,  ימי גיבוש רטובים, טיולי שטח מטריפים, נופשים  במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

בחברות רבות נוהגים לצאת אחת לתקופה אל יום גיבוש חוויתי כדי להרחיק את העובדים ליום אחד מהמקלדת ומהמחשב ולאפשר להם ליהנות מיום ייחודי אשר תוכנן במיוחד עבורם, כדי להביע את ההערכה של הנהלת החברה לעובדיה.

החשיבות של יום גיבוש

במהלך הפעילות השוטפת בכל משרד יש עבודות שונות אשר מבוצעות על ידי עובדים מהמחלקות השונות. לעיתים הם מכירים זה את זה ולעיתים לא. בשני המקרים קיימת חשיבות רבה לשיתוף פעולה בין העובדים השונים. לצורך השגת מטרה זו מתבצע תכנון של יום גיבוש חוויתי אשר מפגיש את העובדים מכל המחלקות ליום שהמהות העיקרית שלו היא שיתוף פעולה.


רוצים שנארגן לכם יום גיבוש חוויתי? דברו איתנו עכשיו:


  פעילות חווייתית בשטח

  קיימות אפשרויות רבות של ימי גיבוש ולכן הצוותים המנוסים של צ'ילי הפקות מציעים ללקוחות כמה וכמה אופציות ועל פי הבחירה מתבצע תכנון של יום גיבוש חוויתי באחד האזורים ברחבי ישראל, במרכז, בצפון, באזור ירושלים או בדרום. הפעילות העיקרית היא תחרות בין שתי קבוצות. הדגש הוא להקים שתי קבוצות שמתחרות זו בזו וכל אחת מכן כוללת עובדים ממחלקות שונות שחלקם מכירים היטב זה את זה ומקצתם לא מכירים את העובדים האחרים כלל.

  אפשר לשחק משחק בסגנון מחפשים את המטמון שבו כל קבוצה מקבלת משימות מאתגרת ואמורה להבין את הרמזים ובהתאם לתשובה הנכונה שיתנו העובדים, להתגלגל למשימה הבאה. ברוב המקרים המשימות הן קשות ונדרשת חשיבה רבה והמון אינטליגנציה כדי להצליח בכל אחת מהמשימות. העובדים נרתמים לכך במלוא הרצינות, זורקים רעיונות ופתרונות ועושים כל שניתן כדי להגיע לשלב הבא ובסופו של דבר לזכות בתחרות.

  כאשר הם עונים את התשובה הנכונה, המדריכים של צ'ילי הפקות אירועים מעניקים להם את המשימה הבאה וכך הם רצים בין נקודות ניווט לבין פתרונות שונים לשאלות טריוויה ולשאלות חשבונאיות מורכבות, עד שהם מגיעים לנקודת הסיום. במהלך הפעילות הזו כל קבוצה מפתחת גאוות יחידה וכשהם מנצחים השמים הם הגבול והשמחה היא עצומה.

  המרוץ למיליון

  אופציה נוספת של יום גיבוש חוויתי היא משחק הדומה לתוכנית הטלוויזיונית המוצלחת מרוץ למיליון. כאן המשימות נעות בין מקומות שונים בישראל אשר על חלק מהן יש לתת תשובות ולחלק מהן צריכים העובדים להגיע. גם כאן האתגרים שהכינו אנשי צ'ילי הפקות אינם פשוטים ונדרשת חשיבה מעמיקה כדי לצלוח ולהגיע לתשובות הנכונות.

  ההצלחה של הצוותים היא מטאורית וכאשר מגיעים לנקודה האחרונה השמחה היא עצומה וכל העובדים כמקשה אחת שמחים וצוהלים. כך הנהלת החברה השיגה את המטרות שלה, כי כעת כולם מכירים את כולם וגם את האישיות שלהם. מי עוזר תמיד לאחרים, מי חברתי ועוד.

  אם גם אתם רוצים לתכנן יום גיבוש חוויתי שהוא יוצא דופן עבור העובדים שלכם שהזיכרונות ממנו יישארו לתקופה ארוכה קדימה, השאירו כאן פרטים שלכם ונציג של צוות הפקות צ'ילי ישוחח אתכם. כך תתאמו את המועד ואת המיקום של יום הגיבוש הבא שלכם.

  קבלו הצעת מחיר ב-WhatsApp