צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

ימי כיף לעובדים נדרשים בכל חברה, ארגון או בית עסק לשבירת שגרה וטעינת מצבורי אנרגיה חדשים לקראת חידוש העבודה בעתיד. אנו מתמחים בנושא של הפקת אירועי חברה, ונכונים לגבש עבורכם אירוע בוטיק פר אקסלנס. כאן ניתן להזמין ערב גיבוש לעובדים, נופש חברה וכל אירוע אחר שאתם מוצאים לנכון בשביל ליהנות מהבילוי לצד העובדים והחברים הטובים לעבודה.

אסטרטגיית יום הגיבוש – תכנון ראשוני

כאשר אנו נדרשים לתכנן באופן ראשוני ימי כיף לעובדים או ערבי גיבוש בהתאמה, אנחנו מבררים מהם הצרכים של החברה, מהו פרק הזמן הפנוי שלה, אלו אטרקציות היא מעוניינת שיהיו באירוע, ועוד. בהתאם לכך, אנו מנסחים תכנית הפקת אירועי חברה אשר יש בה את כל האלמנטים שהוזמנו. בחלק מהתכניות שלנו, ישנם טיולים לצפון הארץ וביקור באטרקציות השוות של האזור, מה שאומר שזה יצריך הסעה ממיקומכם ויכפיף אותנו ואתכם לתלות בהסעות ובזמני פתיחה וסגירה של אתרים. לכן, חשוב מאד להקפיד על הגעה בזמן לאירוע על מנת שהוא ייצא לפועל ללא תקלות מיותרות.

ימי כיף לעובדים הלכה למעשה – מה בתכנית

במסגרת ימי כיף לעובדים וגם כאשר נחגג ערב גיבוש לעובדים, אנו נצייד אתכם בלא מעט אטרקציות מרחיקות לכת. תוכלו לבקר במכוני ספא יוקרתיים, באתרי מים בכנרת ובבריכות שחיה באיכות חסרת פשרות, והכל במחיר זול משמעותית מהמחיר המקורי לכניסה לכל אתר. התכנית תתבסס על שעות בהן תהיו בסילבוס מסודר אל מול שעות של חופש והפוגה. כאשר מדובר על טיולי משפחות, הדבר יורגש ביתר שאת, ולצד סדר היום של יום או ערב הגיבוש, יהיו לכם לא מעט רגעי זמן פנוי בחיק משפחתכם.

יתרונות יום הגיבוש בחברה ובארגון

  • אגירת כוחות מחודשים.
  • הזדדמנות לגבש את החברה ולהכיר היטב את פרטיה.
  • הזדמנות לעשות דברים יחד שלא במסגרת העבודה הקבועה.
  • בילוי בפארקים ובמכוני הספא האטרקטיביים ביותר בישראל.
  • בילוי לצד החברים הטובים ברגעים מיוחדים וקסומים.

מנהלים רבים ומובילי-וועדים פונים אלינו חדשות לבקרים להפקת ימי כיף לעובדים. התהליך בו אנו מפיקים אירועי חברה נעשה על פי אמות מידה מקצועיות ובכפוף למה שאתם – כבית עסק מעוניינים שיקרה. אם ברצונכם להתחדש באיזשהו ערב גיבוש לעובדים בלתי נשכח, פנו אלינו!

 

Call Now Button