צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

אם גם אתם מעוניינים לקבל את כל האינפורמציה על הפקת אירועי חברה, תוך ביצוע הפעולה נכוחה, הכנו לכם מקבץ שאלות ותשובות שיסייע לכם בגיבושם. המקבץ ייגע בתכנןו הלוגיסטי בפועל, וביציקת התכנים הלכה למעשה אל תוך האירוע.

כיצד נהוג לתכנן מבחינה לוגיסטית ימי גיבוש לעובדים?

ימי גיבוש לעובדים, כמו גם ערב גיבוש לעובדים נהוג לתכנן באמצעות חברת הפקת אירועי חברה. רק חברה כזו יכולה לדבר עם מנהלות כניסה לאתרים, מכוני ספא ובריכות שחיה מובילות, אתרי נופש בצפון ועוד, ולסדר לכם מחירים FIXED לכניסה לאתרים שיהיו זולים מהמחירים המקוריים. היא גם תוכל לתאם שביום X שעה Y האתר יהיה לרשותכם, ולעתים רק לרשותכם. כמו כן, תדאג חברת ההפקות לארוחות, משקיוּת ושאר הנושאים שדורשים טיפול לפני היציאה לאירוע.

כיצד נהוג ליצוק את התכנים לאירוע המתוכנן?

התכנים לאירוע המתוכנן ייקבעו על ידי יזמי האירוע: ההנהלה, הוועד וכד'. אם מתגלה מחלוקת בין היזמים, יש לנו טיפ לא רע ליישב אותה. תכננו מראש מהם אותם ימי כיף לעובדים: האם זה ערב גיבוש לעובדים? אולי נופש חברה? בהתאם לסוג הפעילות תוכלו לגבש דעה משותפת על התכנים. למשך, תחרות ספורט מתאימה יותר ליום גיבוש מאשר לנופש, בעוד ספא ובילוי LOW TECH על חוף הים מתאימים יותר לנופש.

אלו טיפים תוכלו לנדב לנו על מנת להבטיח הצלחה מעשית באירוע ולא רק במובן התיאורטי?

התייצבות לתחילת האירוע בזמן: זמן זה זמן. שעת ההגעה לאוטובוס אחידה, ואין עיכובים. חברת הפקת אירועי חברה שריינה לכם מכוני ספא, ארגנה לכם כניסה לחופי ים כמעט פרטיים, וכל זה לא יהיה שלכם אם לא תגיעו בזמן, פשוטו כמשמעו. בנוסף, קחו הכל ברוח טובה. ימי כיף לעובדים או נופש עם העובדים הם אירועים משמחים המהווים מעין הפסקה מן העבודה. לכן, בואו לשם עם אנרגיות חיוביות וחזרו לעבודה מבסוטים. טיפ נוסף שחשוב לנו לספק לכם כרוך בתקציב האירוע: אם גיבשתם מה שרציתם ועדיין נשאר לכם תקציב, בדקו אפשרות לשלב את בני ובנות זוגכם, ואפילו את הילדים באירוע, ועל ידי כך תהפכו אותו לאירוע משפחתי רב גוני ורב משתתפים.

צרו קשר עוד היום אם חברת צ'ילי הפקות


רוצים לפנק את העובדים שלכם? דברו איתנו עכשיו:

    Call Now Button