צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

ימי כיף לעובדים יכולים להתרחש ביום אבל יהיו רומנטיים יותר אם יתרחשו בערב ובלילה. קיימות שיטות רבות לתכנון ערבי עובדים, חלקן יהיו מוכרות לכם מאד וחלקן ייראו שונות מעט מן הרגיל. מה שחשוב הוא לבחור בחברת הפקות מקצועית המתמחה בשירות לאירועי עובדים. בשונה מן העבר, תחום זה הוא דיסציפלינה מופרדת מההפקות הרגילות של אירועים עסקיים ומשפחתיים, ולכן פנייה לחברה המתמחה בה תזכה אתכם במקבץ פעילויות עשיר יותר ומעניין יותר מאשר בחברת הפקות כללית.

בבוקר עובדים, בערב נפגשים לארוחה ובירה

ערב גיבוש לעובדים נועד בדיוק לשבור את השגרה ולהבדיל אל יום העבודה הצפוף והרשמי מן הערב הרומנטי והתוסס. ערב גיבוש לעובדים יכול להתבצע במגוון מקומות, החל מאתרים בהם ימי כיף לעובדים מתהווים בדרך כלל ועד אתרים אלטרנטיביים שאנו בחברה מציעים לכל מי שמעוניין לנסות משהו חדש ומעניין הרבה יותר.

הפקת אירועי חברה – הכירו את האפשרויות שלכם אצלנו

ימי כיף לעובדים המתרחשים בערב יכולים להיו מבוססים על פעילויות מן הסוגים הבאים:

ארוחה משותפת – אופן הכינוס הוא בשולחנות אוכל. בארוחה המשותפת נהנים העובדים מאירועים שונים כמו הופעות חיות ונאומי המנהלים. ניתן לשלב גם מופעי סטנד אפ בהם המופיעים ישלבו תכנים של החברה במופע שלהם ויכניסו אתכם לאווירה בקלות יתר בעקבות כך.

קהל עובדים – בפורמט זה סדר הישיבה הוא כמו באולם תיאטרון. הכסאות מסודרים בשורות ועמודות, והעובדים נהנים ממופע מרכזי או מנשיאת נאומים של המנהלים, ולעתים 2 סוגי המיצגים משולבים בסרט נע אחד אחרי השני.

ימי כיף לעובדים –  ימים שעל אף כי הסילבוס שלהם מתחיל בערב, מתבצעות פעילויות שבדרך כלל היו מתבצעות לאור יום. פעילויות ספורט, תחרות וחידונים נושאי פרסים. פעילויות כאלו כשהן מתרחשות בערב במזג אוויר נינוח יוצרות אווירה טובה יותר ומאפשרות לכל משתתף להוציא מעצמו את המקסימום להצלחה באירוע.

אם אתם מעוניינים לשפר את פעילות החברה – הזמינו ערב גיבוש לעובדים

רק ערב גיבוש לעובדים המתוכנן על ידי חברת הפקת אירועי חברה יכול להביא לכם הצלחות, לשפר את יחס העובדים לחברה וליצור אווירה טובה יותר בין כל הפרטים העובדים בה. הפקת אירועי חברה על בסיס ערב גיבוש לעובדים נעשית על ידנו חדשות לבקרים. ניתן לפנות אלינו למידע נוסף.

Call Now Button