צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

תכנון ערב גיבוש לעובדים מהווה את אחת המשימות הנדרשות והנחוצות ביותר עבור כל חברה או בית עסק. גם ארגונים שאינם עסקים, אלא מלכ"רים ועמותות צורכים לעתים את השירות, מה שאומר שבכל חברה אנושית מדובר בשירות נדרש, מומלץ ואפילו חובה במידה מסוימת, כדי לשפר את יחסי האנוש בין הפרטים וליצור אווירה טובה יותר בחברה או בארגון.

כיצד מומלץ לתכנן ערב גיבוש לעובדים?

ראשית כל, חשוב לבחור חברה מלווה. לא צריך להסתפק בחברה שהטייטל שלה הוא "הפקות" אלא לבחור בחברה שהייעוד שלה הוא ערב גיבוש לעובדים, או הפקת אירועי חברה. רק חברה כזו יכולה להבטיח הצלחה רבתי לאירוע שלכם, ולהתמקד אך ורק בנושא של דאגה לערב החברה. למה אנו מתכוונים? חברות הפקות שקוראות לעצמן "הפקות כללי" מתמחות גם בחתונות, בר מצווה, בת מצוות וכד', ואז התוצאה אינה בהכרח מספקת, כי הם משלבים נרטיבים מסוג כזה של אירוע, שלעתים אינם מתאימים למסגרת כמו ערב גיבוש לעובדים. שנית, יש לבוא עם דרישות מוכנות מה יהיה באותה הפקת אירועי חברה, ובהתאם לכך החברה תפעל.

אלו סוגים של גיבושונים לעובדים ניתן להזמין מספק-שירות הפקת אירועי חברה?

ערב גיבוש לעובדים – ערב שתכליתו ליצור גיבוש בין העובדים. הערב נעשה במסגרת פורמלית כמו אולם הופעות או מסעדה, או במסגרת לא פורמלית כמו למשל הטבע, או הנופים החיצוניים אם מזג האוויר מאפשר זאת. במקרה כזה מתוכננות פעילויות שונות המבוססות על ספורט ואירובי, בשילוב עם תכנים ייחודיים של הנהלת החברה או היזם (במידה והיזם הוא הוועד או מחלקת משאבי האנוש, למשל).

נופש חברה – יציאה לנופש משותף של כל עובדי החברה, לעתים בליווי בני משפחותיהם. נופש חברה יכול להיעשות, למשל באגם הכנרת, ושם בדרך כלל העובדים והמנהלים מזמינים אצלנו נופש. זהו אחד האזורים בהם אנו מתמחים מאד בכינון האירועים בשל היכרותנו המעמיקה עם האטרקציות הפועלות באזור.

הן ערב גיבוש לעובדים והן נופש חברה הם כלים שנועדו לאפשר לכם לומר תודה לעובדים שלכם ולעובדים שלכם לבלות עמכם זמן איכות חסר פשרות, ורווי בכל טוב.

כתבות נוספות:

הפקת אירועים עסקיים

גלריית האירועים שלנו

Call Now Button