צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

כל מה שרציתם לדעת על הפקת אירועים עסקיים

מאז ומתמיד היוו הפקות האירועים במקומות עבודה סיבה טובה למחלוקות והתלבטויות. במקומות עבודה, מומלץ שיהיו גורמים שיידרשו להחליט על כך מבעוד מועד, כמו למשל מחלקות משאבי אנוש, או אפילו ממונים מטעם ההנהלה שיהיו אמונים על ארגון האירועים. יחד עם זאת, כן מומלץ ליצור הידברות עם נציגי העובדים, למשל וועד העובדים, על מנת ליישם הפקת אירועים עסקיים לשביעות הרצון של רוב המועסקים. אם טרם גיבשתם דעה, או שאין לכם רעיונות לאן "יפליג" האירוע העסקי שלכם, ניתן לפנות לחברה מקצועית שתפקידה הוא ארגון וגיבוש אירועים עסקיים. מחברה כזו ניתן לצרוך שירותי גיבוש עובדים נוספים כגון טיולים מאורגנים ופעילויות שטח מעניינות.

בחירת אירועים עסקיים לחברות ועסקים מחברה מקצועית

אצלנו תוכלו להיחשף למגוון רחב מאד של פעילויות לעסקים אשר גיבשנו במרוצת השנים. כאן ניתן למצוא מידע על שירותים ומוצרים כגון פעילויות ספורט לעובדים טיולים רומנטיים או טיולי שטח לבני משפחותיהם, נופשונים לעובדים וימי גיבוש המכילים מספר רב של פעילויות. בחירת האירועים העסקיים כרוכה בפגישה עם נציגינו. אנו נייעץ לכם לגבי מצאי הפעילויות שניתן למצוא אצלנו, וכך תוכלו בקלות למצוא את מה שמתאים לכם יותר מכל.

השפעת הפקת אירועים עסקיים על העובדים והמנהלים בחברה

ההיסטוריה הוכיחה כי מדובר בהשפעה שתכליתה הוא הרחבת הגיבוש והחיבור בין צוותי העובדים והמנהלים השונים. הפקת אירועים עסקיים בה השתתפו מיטב העובדים גרמה לחיזוק הקשר בינם לבין מקום העבודה. הם חשים שהם חלק מתהליך, ועל כן הם מחויבים יותר לחברה כגוף ביצועי וארגוני. גם מנהלים שלא חשו בנוח מול עובדיהם או מנגד מול אלה שהם כפופיל אליהם – דווחו כי התעסוקה שלהם בעבודה נעשתה פורייה יותר ומהנה יותר ביחס לעבר.

תמחור שירות הפקת אירועים עסקיים

התמחור מבוסס על מהות העבודה: כמה ימים העסקתם אותנו, מה נעשה במסגרת אותם ימים, כמה מאמץ הושקע, ומה היה נדרש מאתנו בשביל לארגן מראש את אותן פעילויות. כמובן שטבלת הסבר מפורטת על תמחור השירותים ניתן למצוא אצלנו כאשר תיחשפו לאפשרויות ההפקה שלכם. בדפי ההסבר ניתן יהיה לקרוא כיצד כל הפקה מתומחרת, ולהיווכח כי מדובר בשירות שלא רק שהוא מיהנה ומענג, בהמשך הוא ישתלם לכם מבחינה כלכלית כאשר העובדים והמנהלים שתחתכם יחושו מחויבים ולוייאלים יותר למקום עבודתם.


להזמנת אירועים עסקיים בהתאמה אישית , צרו קשר או בטלפון: 058-5234123

Call Now Button