צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

כאשר מדובר על ערב גיבוש לעובדים, מדובר על מרכיב חיוני בניהול ותפעול החברה או העסק שלכם. ימי כיף לעובדים, כמו גם יציאה לנופש של כל עובדי החברה, הם חלק אינטגרלי משגרת העבודה, משום שהוא נועדו לטעינת אנרגיות חדשות ויציאה לעבודה מחודשת כשאתם רעננים ובעלי מוטיבציה. כחברה המתמחה בהפקת אירועים לעסקים וחברות בע"מ, אנו נשמח להיות לכם לעזר רב בהפקת האירוע הבא שלכם.

תכנון ערב גיבוש לעובדים

ערב גיבוש לעובדים הוא אירוע שמתקיים בלילה, או בערב המוקדם, וייעודו הוא ללכת את העובדים. הוא יכול להתקיים במסגרת אירוע גדול יותר כמו נופש חברה, או באופן עצמאי. במסגרת תכנון ערב גיבוש לעובדים אנו לוקחים בחשבון לא מעט אילוצים כמו שעות מוגבלות של הפעלת אתרי אטרקציות, מגבלת שעות במכוני ספא ובבריכות השחיה. הדבר יצריך אתכם להייצב בזמן להסעה ולהתחיל את היום ברגל ימין. יצוין כי אנו מצ'פרים את הלקוחות שלנו בכניסות מוזלות לכל אתר כזה בשל קשרי הספקים האולטימטיביים בהם אנו נתונים.

יציאה לנופש חברה

ימי כיף לעובדים במסגרת נופש חברה הם דרך מצוינת להביע הערכה כנה לעובדים שלכם. נופש חברה יכול להתקיים בליווי משפחות העובדים או בלעדיהן. קחו בחשבון שהמקום הפנוי באתרי הלינה ובמסעדות מוגבל. אנו נצייד אתכם במידע מוקדם על כמות מקסימלית של אורחים לאירוע. כיזמיו, תצטרכו להקפיד על הגבלת המוזמנים על מנת שהאירוע יוכל לצאת לדרכו ללא תקלות.

ימי כיף לעובדים – תכנון וביצוע

ימי כיף לעובדים יכולים להתקיים במסגרת נופש חברה או במסגרת עצמאית. ביסודם, ביקור באתרים החמים והלוהטים של הקיץ הלוהט: מכוני ספא, בריכות שחייה, ועוד. הכניסה לאתרים הללו תהיה במחירים אטרקטיביים מאד, ושם צפויות לכם שפע פעילויות גיבוש מעניינות ומענגות. מי שמעוניין להשביח את יום הכיף שלו בחברה ולהפוך אותו לאטרקטיבי יפנה אלינו ויזכה בכל מה שהוא זקוק לו לגיבוש מלא של האירוע. אנו מבטיחים ימי כיף לעובדים ברמה אחרת, עם פעילויות ואטרקציות מעניינות ומרתקות. ימי כיף לעובדים כאן כוללים את כל מה שהעובדים שלכם ואתם צריכים בשביל ליהנות, לנוח משגרת העבודה ולחזור אליה כשאתם רעננים ומוכנים לעוד שגרה מאומצת ורוויית אתגרים.

Call Now Button