צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

נופש חברה הוא טיול של יום אחד או יומיים עם עובדי החברה. ניתן לצאתה אל אגם הכנרת המרהיב ביופיו, או לבחור אתר נופש אחר רווי אטרקציות, בריכות שחיה ומכוני ספא יוקרתיים. לנו, כחברה המתמחה באירועי עובדים – יש מצבור של אתרי נופש חברה במחירים מיוחדים ובתנאי אירוח אולטימטיביים.

ערב גיבוש לעובדי החברה

ערב גיבוש לעובדים מתחולל בשעות הערב, ומטרתו היא ליצור לכידות בין העובדים. ניתן לתכנן את ערב הגיבוש כחלק מהנופש החברתי, או לתכנן אותו במתכונת עצמאית ללא סילבוס קודם. המקרה הקלאסי הוא ליצור נופש חברה ובסופו, בלילה האחרון, ליישם ערב גיבוש לעובדים. במתכונת זו אתם גם נהנים מנופש אטרקטיבי, גם צוברים כוחות ואנרגיות וגם מאפשרים לעצמכם ערב גיבוש לעובדים במתכונת בלתי נשכחת.

ימי כיף לעובדים באור היום

ימי כיף לעובדים מטעמנו מכילים את כל מה שאתם צריכים בשביל ליהנות מהנופש שלכם. אנו ניקח אתכם לפארקי המים המובילים בסמיכות לאגם הכנרת, ונצא גם לבריכות שחיה ומכוני ספא יוקרתיים. ניתן לארגן ביום אחד כניסה למכלול של אתרים כאלו, או להתמקד באתר אחד ו- "לחרוש" אותו יום שלם. במסגרתם של ימי כיף לעובדים אנו מספקים כמה אפשרויות לסגירת הסילבוס בהתאם לתכנון שלכם.

נופש חברה בן כמה ימים

נופש חברה לעובדים בדרך כלל יורכב מיומיים, עם לילה באתר הנופש. ניתן לשלב בו ימי כיף לעובדים, כמו גם ערב גיבוש לעובדים בסוף היום, וליהנות ממתכונת נופש של סילבוס והפסקות עם חבריכם ובני משפחותיכם. נופש חברה מתוכנן על ידנו בקפידה ומוגש לכם על פי התכנים והאטרקציות שאתם מבקשים להעביר בו. אנו מנוסים מאד בהפקת נופש חברה עבור מכלול של חברות, ארגונים, מלכ"רים, ועוד. נופש חברה מטעמנו כולל מגוון רחב של פעילויות, אטרקציות, ויציאה לפארקי מים אטרקטיביים ומענגים מאד.

להזמנת ערב, יום עובדים או נופש חברה – פנו אלינו

ניתן לפנות אלינו להזמנת נופש חברה, כמו גם ימי כיף וערבי גיבוש לעובדים מכל הסוגים. אנו נציג לכם את מכלול התכניות שלנו ונאפשר לכם להטמיע בהן רעיונות משלכם עד לגיבוש מלא של האירוע. מומלץ להזמין זמן רב מראש להבטחת התאריך הרצוי לכם ביותר.

Call Now Button