צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

בשנים האחרונות ניתן לראות כיצד ימי גיבוש לעובדים הפכו נפוצים הרבה יותר ממה שהיו בעבר. מנהלי חברות רבים מבינים כי הימים הללו מעניקים לעובדים סביבת עבודה נעימה יותר, מחזקים את הקשר שלהם למקום העבודה, ולמרות שמדובר בהוצאה כספית עבור החברה – זו הוצאה כספית מאוד משתלמת.

מנהלים רבים מעדים כי לאחר ערב גיבוש לעובדים או ימי כיף לעובדים התפוקה שלהם עולה ורמת שביעות הרצון שלהם ממקום העבודה ניכרת לעין. לכן, אם גם אתם רוצים לתכנן יום שכזה לעובדים שלכם, חשוב שתבצעו זאת בצורה הנכונה ביותר בכדי לקבל את כל היתרונות עליהם כולם מדברים.

חיסכון משמעותי בזמן

אחד היתרונות הגדולים ביותר שי עבודה עם חברת הפקות ימי גיבוש לעובדים לצורך הפקת ימי הגיבוש הינו החיסכון בזמן. במקום להשקיע זמן רב, ויקר מאוד, בהפקה של היום הזה ובתכנון שלו, תנו לחברה מקצועית ואיכותית שתבצע עבורכם את העבודה על הצד הטוב ביותר ותאפשר לכם להעניק לעובדים יום מיוחד אותו לא ישכחו למשך זמן רב.

חיסכון בכסף

רבים חושבים כי עבודה עם חברת הפקות של ימי גיבוש לעובדים כוללת הוצאה כספית מיותרת, ולכן מתוך ניסיון לחסוך מוותרים על העבודה עם חברה כזו, אך זה לא נכון כלל. עבודה עם חברת הפקות מקצועית יכולה אפילו לאפשר לכם לחסוך בכסף בצורה משמעותית מאוד בהפקה של יום הגיבוש. כיצד? פשוט מאוד – לחברה שכזו יש קשרים במקומות הנכונים, אותם היא תדע לנצל בכדי לקבל מחירים משתלמים ונוחים יותר עבורכם. בנוסף, היא תדע כיצד לשלב בין אטרקציות שונות בכדי ליצור יום גיבוש מהנה ואיכותי, אך לא יקר מידי.

ועוד כלל חשוב – חברה שכזו תעבוד בהתאם לתקציב שמסרתם לה מראש, ולא תחרוג ממנו. לעיתים, כאשר התכנון מבוצע על ידי צוות החברה עצמה, רואים נטייה ברורה יותר לחריגה מהתקציב לעומת תכנון על ידי אנשים חיצוניים אשר יעשו הכל בכדי לא לחרוג מהתקציב כלל ובכדי לשמור על הגבולות שהצבתם להם.

אולי יעניין אתכם:

יום גיבוש בירושלים

חברה להפקת אירועים

Call Now Button