צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

פעמים רבות, מבקשים בעלי חברות, אנשי משאבי אנוש, וועדי עובדים, וישויות תעסוקתיות אחרות לשבור שגרה ולצאת אל ימי גיבוש לעובדים. אנו מגבשים אותם במתכונת מיוחדת, על בסיס ביקור במיטב האטרקציות שמציעים אתרי הנופש והבילוי בישראל. היתרון שלנו מתבטא בראש ובראשונה ביכולת ליישם הפקת אירועי חברה, להוציאם בזמן ולהפוך את האירוע לאירוע בוטיק. שנית, אנו נמצאים בקשרי ספקים של אירועים, ופירוש הדבר שאנו נוכל להכניס אתכם במחיר זול במיוחד לכל פארק או אטרקציה, שלבד הייתה עולה לכם עשרות שקלים לכרטיס בודד. שלישית, אנו בוחרים מקומות מעניינים ונדירים, ולא מסתפקים רק במקומות להמונים המוכרים לכולם.

תכנון מלא של ימי גיבוש לעובדים

ימי גיבוש לעובדים ייושמו על ידנו על פי העדפותיכם כמזמיני האירוע. ניתן לתכנן ימי גיבוש לעובדים באור היום או ערב גיבוש לעובדים בערב ובלילה. ניתן לתכנן הפקת אירועי חברה קרוב למשרד, או להזמין הפקה עם נסיעה רחוקה לצפון הירוק והיפה. אנו נציג לכם את כל אפשרויות התכנון, ומהן תוכלו להרכיב את יום הגיבוש האטרקטיבי ביותר והמתאים ביותר לכם ולחברה/עסק שלכם.

היתרון: כניסה לאתרים במחירים מופחתים

אתרים כמו פארק האטרקציות של הכנרת בטבריה, מכוני ספא, בריכות שחיה – לכל אלה אתם נכנסים במחירים מופחתים מאד, שלא ניתן להשיג בכניסה בודדת. כשאתם משלמים לנו על כניסה למגוון פארקים ואתרים, אתם לא משלמים את המחירים של הכרטיסים הבודדים, אלא מחיר שמהווה אחדות ולעתים עשרות אחוזים הנחה ממחיר זה.

קראו עוד על אטרקציות בטבריה

גיבוש המאורעות באירוע לנוסחה סדורה של יום כיף או ערב גיבוש

ערב גיבוש לעובדים, וכמוהו גם ימי גיבוש לעובדים – נעשים במתכונת של סילבוס סדור לעומת זמן פנוי. על כל כמה דקות או שעות של סילבוס יינתנו כמה דקות או שעות של זמן פנוי. הדבר יורגש במיוחד באירועים עם המשפחות. הפקת אירועי חברה מצדנו היא הפקה ששמה אתכם במרכז, ומכינה לכם אירוע מרוכז אך גם נוח מאד לשהייה בתוכו. אצלנו חשבו על הכל, וארגנו לכם אירוע עובדים מענג בהחלט. מי שמעוניין לחוות הפקת אירועי חברה נדירה ומקצועית – יפנה אלינו ויתחדש ביום גיבוש עובדים מהנה או ערב גיבוש לעובדים בלתי נשכח.

Call Now Button