צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

רוצים לפנק את העובדים שלכם? דברו איתנו עכשיו 077-9966386:


  מאז ומעולם נודעה הפקת אירועי חברה ככזו המסייעת ללא מעט חברות ועסקים גדולים. הפקת אירועי חברה על ידי המנהלים, מחלקת משאבי האנוש או הוועד של החברה נעשית חדשות לבקרים, ופניות רבות בנושא מתקבלות אצלנו. אנו חברת הפקות אשר שמה בראש ספינת הדגל שלה את נושא הפקת אירועי החברה. כשם שקיימות חברות הפקות לחתונות ובר/בת מצווה, כאן נושא ההפקה המרכזי הוא ערב גיבוש לעובדים, או גיבוש עובדים המתנהל באור יום. תכנון יום או ערב כזה מצריך ידע אדיר בנושא הפקת אירועי חברה, החל מתחזוקה ולוגיסטיקה ועד תכנון יצירתי של הפעילויות עצמן. השאירו זאת לנו ותראו שלא תרצו להיפרד מהשירות, ולחזור אליו גם בשנים הבאות!

  סוגי הפעילויות אשר חברה מקצועית תוכל להציע לכם ולעובדים

  הפקת אירועי חברה – הפקת כל סוגי אירועי החברה. בשירות הפקת אירועי חברה, מבררת חברת ההפקות מהם צרכי היזמים ומה העובדים יצטרכו לעשות בפעילויות. בהתאם לכך, מנסחת חברת הפקת אירועי חברה את סוגי הפעילויות ומגבשת סילבוס יחד עם ההנהלה, מחלקת משאבי האנוש או הוועד.

  ערב גיבוש לעובדים – אירוע שהסילבוס שלו מתקיים בערב. ערב גיבוש לעובדים יכול להיות מסיסה תוססת המשולבת עם תכני החברה, ערב מצטיינים, ערב תרבותי בהשתתפות עובדי החברה, או באירוח שלהם כקהל, ועוד.

  נופש חברה – נופש שהיציאה אליו היא של עובדי החברה לבדם או עם בני משפחותיהם. הדבר תלוי במספר המקומות הפנויים שהזמנתם, ובסילבוס שיתהווה במהלך האירוע. אנו נייעץ לכם תמיד האם אירוע מסוים שתשקלו להזמין מאתנו יהיה אירוע למשפחות או לעובדים בודדים.

  מדוע להזמין הפקת אירועי חברה מאתנו?

  אנו חקרנו את הנושא של הפקת אירועי חברה מלפני ולפנים, חווינו אותו במשך שנים רבות, ודבקנו בו עוד בהיותנו חברה צעירה. מאז ומעולם ראינו בעצמנו מומחים לכינון הפקת אירועי חברה, ערב/ ימי גיבוש לעובדים או נופש חברה, ולא התיימרנו לעסוק במשימות הפקה אחרות. בשל כך, צברנו ניסיון וידע אדיר באותו תחום, ויש לנו תמיד את הפתרונות היצירתיים ביותר לכל סוג של פעילות או ערב גיבוש.

  Call Now Button