צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

רוצים לפנק את העובדים שלכם? דברו איתנו עכשיו 077-9966386:


  פעמים רבות מנהלים בחברות שונות מרגישים כי הרוח יצאה קצת מהמפרשים של עובדי החברה, ומרגישים בעייפות כללית ובאווירת דכדוך במשרדים. מנהלים אלו, אשר רוצים להחזיר לעובדים את מצב הרוח ולאפשר לכם לבצע את העבודה בצורה טובה יותר, חושבים פעמים רבות כיצד יוכלו לארגן יום כיף לעובדים אשר יאפשר להם בדיוק את זה.

  ובכן, במקרה כזה ימי כיף לעובדים ספונטניים יכולים להיות הפתרון הטוב ביותר! הם יכולים להעניק לעובדים הפוגה מהעבודה המאומצת והשגרתית, יכולים לאפשר להם ליהנות מגיבוש ביניהם ובכלל, להרגיש שמקום העבודה בו הם נמצאים דואג להם, ואכפת לו מהם, דבר שללא ספק יעלה להם את המוטיבציה.

  פנו אל חברה מקצועית!

  ארגון של ימי גיבוש לעובדים איננו פשוט, והוא כולל עבודה רבה. אפילו ארגון של ערב גיבוש לעובדים קצר יכול להתברר כמשימה הדורשת זמן רב, במיוחד לאנשים ללא ניסיון או ידע בתחום. לכן, אם אתם רוצים לארגן אירוע כזה בצורה ספונטנית, מבלי לבזבז זמן רב על משימת הארגון, פנו אל חברה מקצועית ומובילה בתחום אשר תבצע את כל העבודה עבורכם, ובתוך זמן קצר.

  הניסיון הרב של חברת צ'ילי הפקות בתחום אירועי החברה, והקשרים הרבים שיש לה בתחום, מאפשרים לה לארגן עבורכם יום גיבוש איכותי בתוך זמן קצר מאוד ומאפשר לכם לגרום להנעה טובה יותר של העובדים כאשר הם זקוקים לכך.

  האם זה משתלם?

  נכון, שיחה רצינית עם העובדים, ואפילו קצת איומים, יכולים לגרום לתפוקת עבודה רבה יותר ול"ניעור" של העובדים שקצת מנמנמים, אך אם אתם רוצים להעלות את התפוקה של העובדים בצורה אפקטיבית יותר, ולשמור על עובדים מרוצים ושמחים, הדרך לעשות זאת היא הדרך הטובה – בפרסים ולא בעונשים.

  לכן, למרות שלארגן יום או ערב גיבוש כולל הוצאה כספית, זה בהחלט משתלם לכם. הדבר נחשב להשקעה במשאב היקר ביותר שיש לכם בחברה – צוות העובדים שלכם. לכן זו הוצאה שלא כדאי לנסות לחסוך בה ואתם יכולים להיות בטוחים כי היא תחזיר את עצמה בתוך זמן קצר כל עוד יש לכם עובדים מרוצים ושמחים בחברה.

  אולי יעניין אותך:

  ימי כיף לעובדים באזור אגם הכנרת

  ערב גיבוש לעובדים הוכח כמשפר את האווירה בעבודה

  Call Now Button