צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

קחו את העובדים שלכם ליום כיף בכנרת והציגו להם ימי גיבוש לעובדים ברמה שהם לא הכירו! ימי גיבוש לעובדים מאפשרים את היציאה מהשגרה אל עבר מרחבי הזמן הפנוי, ועל כן מעצימים את תחושת העובד על מקום עבודתו לטובה. העובד אשר חווה נופש חברה בתכנון שלנו או ימי גיבוש לעובדים זוכה להכיר פאן שונה של מקום העבודה שלו, כזה שהוא לא הכיר קודם לכן, ועל כן – הוא ישמח כאשר יבוא לימי העבודה הבאים. המפגש עם חבריו לעבודה שלא במסגרת השגרה ללא ספק יוצר שינוי מרענן אשר מביא להגברת שביעות הרצון של עובדים רבים להמשיך ולהישאר לעבוד אצלכם.

נופש חברה

נופש לעובדי החברה. הנופש נעשה באגם הנכרת על רקע הנוף הפסטורלי המפורסם של האגם. ימי כיף לעובדים באזור נעשים חדשות לבקרים על ידנו עם מקבץ רעיונות עשיר ומהפכני. בין הרעיונות שאנו מציעים: ימי גיבוש לעובדים, ימי פעילויות לעובדים, ערב גיבוש עובדים, ובילוי אטרקטיבי בספא ובבריכה בקרבת הכנרת. נופש חברה המבוסס על שלל הפעילויות הללו יביא גם את העובדים שלכם לשביעות רצון מקסימלית ממקום עבודתם.

ימי כיף לעובדים

ימים שמטרתם להנעים את זמן העובדים שלכםץ ימי כיף לעובדים רוויים במשחקים ופעילויות, חידונים ותכנים הקשורים לניהול החברה והמשך פעילותה. הימים הללו ללא ספק ישרו הנאה גם לכם וגם כלפי העובדים שלכם, יגרמו לכם להכיר טוב יותר כל עובד ועובדת בחברה ומעל לכל – יגרמו להעצמת תחושת הגיבוש בחברה כגוף עובד.

ימי גיבוש לעובדים

שלבו באותו נופש חברה שתכננתם מספר אירועי גיבוש בלתי נשכחים. ניתן לכונן ימי גיבוש לעובדים על בסיס חלוקה לקבוצות עובדים לשם כינון משחקי ספורט ופעילויות נוספות. ניתן לגבש את העובדים גם במכוני ספא ובחופים הקסומים של אגם הכרנת על בסיס פעילויות רבות.

תכנון האירועים

נופש חברה מתוכנן על ידי חברת בוטיק לניסוח ימי כיף לעובדים או ימי גיבוש לעובדים. החברה מתמחה בשירות זה באופן פרטיקולרי מה שייסב לכם אירוע בוטיק בלתי נשכח, אשר תוכנן במלוא היסודיות הנדרשת.

Call Now Button