צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

ימי גיבוש לעובדים מהווים הפוגה אשר נדרשת מדי תקופה על מנת לאגור כוחות חדשים להמשך עבודה מוצלחת ופורה. נשאלת השאלה כיצד להפיק אותם ולהוציאם לפועל, אך מעל לכל נשאלת שאלה מורכבת יותר: כיצד קובעים את הזהות שלהם? מה יהיו הפעילויות ביום הגיבוש, והיכן בכלל הוא יתנהל, קרוב למקום העבודה והמגורים שלכם או רחוק ממנו?

ההמלצה שלנו – אל תתפשרו על אילוצים: בחרו במקום שהכי מדבר אליכם כמתכנני האירוע

אם אתם ממרכז הארץ ואתם מעוניינים לתכנן ימי גיבוש לעובדים בכנרת, עשו זאת. אל תתפשרו על הבריכה שליד המשרד אם אתם חושבים שמגיע לכם יותר מזה. גם כאשר מדובר על פעילות ערב גיבוש לעובדים העניינים עובדים באופן דומה: אל תניחו כי היות שמדובר באירוע, מי שגר רחוק לא יגיע למיקום בו תכננתם לחגוג. ככל שהמקום משדר אנרגיות טובות, אנשים יגיעו גם אם זה מרוחק.

ניתן ליצור קשר עמנו ולשתף אותנו ברעיונות שלכם

אנו נשמח להגשים לכם את החלום ולהוציא ימי גיבוש לעובדים על פי המתכונת שתוכננה על ידכם, או לפחות עם חלק ניכר מסממני יום הגיבוש אותם ביקשתם להכיל בו. אנו מוציאים ימי כיף לעובדים כבר לא מעט שנים וכמוהם גם ערב גיבוש לעובדים מכל מיני סוגים. כל מה שתצטרכו הוא לבוא עם רעיונות ומאפיינים הרצויים לכם, ואנו נתרגם זאת לאירוע מעשי פר אקסלנס, כולל עלויות נדרשות.


רוצים לפנק את העובדים שלכם? דברו איתנו עכשיו:


    היתרונות שלכם כלקוחותינו

    כניסה לאתרי נופש יוקרתיים כמו חופי ים ובריכה בתשלום בכנרת בהנחה או ללא תשלום. כניסה במתכונת דומה למכוני ספא ובריכות שחייה יוקרתיות. הנאה ממגוון פעילויות ספורט, גיבוש ונופש כאחת. שילוב הגיבוש בנופש חברה רב יומי. הוצאת טיולי גיבוש לעובדים בלבד או בהשתתפות בני משפחותיהם. תכנון יסודי ומעמיק של כל נדבך ונדבך ביום הגיבוש עד להפיכתו למקצועי, מיהנה ומענג. כלקוחותינו, אתם נהנים גם מאתרי היוקרה וגם מאטרקציות מלהיבות ומקוריות מטעמנו. בדרך זו, אתם גם נחפשים מכוני הספא, הרחצה והנופש המתקדמים בארץ וגם נהנים מפעילויות מספקות ובלתי נשכחות שיגרמו לגיבושכם באופן חד משמעי.

    יש לכם שאלות? רוצים לדעת עוד? פנו אלינו למידע נוסף!

     

    Call Now Button