צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

גיבוש הצוות בעבודה הוא חלק חשוב בשיפור מצב הרוח של העובדים ומידת הנינוחות שלהם בזמן עבודה. עובד שמח ונינוח יותר יפיק מעצמו יותר עבור העסק וייצר יותר תפוקה/תמורה באותו זמן עבודה. ישנם ככל הנראה מאות פעילויות שונות שאפשר לעשות עם צוות העובדים שלכם, כאשר המטרה היא כאמור גיבוש הצוות, הכרת האחר, שבירת חסמים ושיפור מצב הרוח של העובדים.

פעילויות בקבוצה

תוכלו לחלק את הצוות לזוגות ולתת להם מספר פעילויות קצרות שמטרת הפעילויות הן להכיר את הצד השני טוב יותר. כך למשל תוכלו לבקש מכל זוג להציג את עצמו ב-5 דקות לצד השני. לאחר מכן, תוכלו לעשות החלפות בין הזוגות ולבצע את אותה פעולה עם אדם אחר בצוות. כדי לפלפל מעט את הפעילות תוכלו לבקש שצד אחד יציג את עצמו בפנטומימה והצד השני ינסה לנחש את העובדות אודותיו. פעילות נוספת שתוכלו לעשות היא לבנות מסלול מכשולים ולתת לזוגות להתחרות אחד בשני כזוגות.

תוכלו להושיב את כולם במעגל וכל אחד יציג את עצמו ופרט חשוב על עצמו. תוכלו לקחת את העובדים קצת לחצר / לשטח ולעשות פעילויות של ילדים כמו משחקי כדור או אפילו "תפסוני". לאחר מכן, תוכלו להשיב את כולם בשטח במעגל וכל אחד בתורו יספר על מעשה טוב שהוא עשה לאחרונה. פעילות נוספת שיכולה להיות מעניינת ולתרום לגיבוש היא שכל מתמודד יתרום חפץ אישי שלו וישים אותו במאגר החפצים במרכז המעגל (כולם יושבים מסביב), ואז כל אחד בתורו מרים חפץ ומנסה לנחש למי הוא שייך, בהתאם למה שהוא מכיר את חברי הצוות האחרים.


רוצים שנתפור לכם פעילות קבוצתית בדיוק עבורכם? דברו איתנו עכשיו:


  פעילויות מחשבה וגיבוש

  תוכלו לחלק את הצוות לקבוצות קטנות ולתת להם להחליט ביחד על 3 דברים שהכי חשוב היה לקחת אתם לאי בודד. החלק הקריטי הוא שהם צריכים להסכים על 3 דברים חיוניים באמת תוך 5 דקות כאשר הם מצדיקים את טענתם לגבי החפצים לקבוצות האחרות. משחק טלפתיה ופנטומימה – תוכלו לבקש מכל אחד בתורו לבחור חיה ולנחש מה החיה באמצעות תנועות פנטומימה שהוא עושה כדי לחקות את החיה, אך לא את התנועות הישירות שלה אלא משהו ייחודי שקשור אליה.

  לסיכום; פעילות גיבוש לצוות הנה חיונית מאוד בכל עסק, לא משנה אם הצוות מונה כמה עובדים ובוודאי כאשר מדובר בחברות גדולות בעלי עשרות/מאות עובדים. אם אתם לא בטוחים לגבי הפעלת הצוות שלכם תוכלו להתקשר אלינו ולהזמין מפעיל מטעמנו להפעלת הצוות בצורה הנכונה והמועילה ביותר.

  אולי יעניין אותך:

  יום גיבוש לעובדים

  מסיבת פורים לעובדים

  Call Now Button