צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

להלן מקבץ טיפים מקצועיים לתכנון ערב גיבוש לעובדים. ערב הגיבוש יכול לבוא כאירוע עצמאי כמו חתונה או שבת חתן, או כאירוע שהוא המשך של אירוע בוקר/צהריים שהתבצע קודם לכן. כאשר מדובר ע אירוע מהסוג הראשון, ניתן להתייחס אליו כמו לארגון כל אירוע אחר, עם חברת הפקות שתדאג לכם להופעות, פעילויות, טקסי מצטיינים וכד'. אבל אם מדובר באירוע שהוא המשך של אירוע הבוקר או הצהריים שלכם, אנו ממליצים על יום כיף לעובדים בכנרת, ולאחר מכן לעבור לחגוג ערב גיבוש לעובדים במתכונת שהוצאה או במתכונת ספורטיבית כמו ספורט היתולי בבריכה או טיפולי ספא לסגירת היום.


רוצים לפנק את העובדים שלכם? דברו איתנו עכשיו:


  מומלץ לתכנן אלו תכנים אתם מעוניינים שיהיו בערב הגיבוש

  כדאי לרשום כל מה שעולה בדעתכם: פעילויות ספורט מסוימות, פעילויות חברתיות מסוימות. נופש חברה אם רצוי, ערבי גיבוש חגיגיים עם הופעות ואלמנטים טקסיים אם רצויים, וכד'. אנו ניקח את התכנים שהצעתם ונהפוך אותם לערב גיבוש משוכלל ומורכב המכיל את כל האלמנטים שביקשתם. אנו נהפוך את הערב לבר ביצוע, כך שאם תרצו תוכלו להוציאו אל הפועל הלכה למעשה.

  יציאה אל ערב גיבוש לעובדים

  ערב גיבוש לעובדים, כפי שציינו, יכול להיות אירוע, כמו אירועים שונים שאתם מוזמנים אליהם בגני אירועים, או פעילות גיבוש המתבצעת בדרך כלל לאחר איזושהי פעילות יום. במקרה הראשון, יהיו משתתפים שיגיעו בזמן ויהיו כאלו שיאחרו, אבל במקרה השני בו סדר יום שלם תלוי בלוחות זמנים חשוב להתייצב בזמן לתחילת הפעילות. אם נקבע מקום מפגש בו מתייצבים בשעה מסוימת, מומלץ מאד לוודא שכולם מקיימים זאת. אחרת, אתרים בתשלום אליהם תכננתם להיכנס ייסגרו וההספק שלנו לשרת אתכם יירד משמעותית.

  מה אתם מקבלים בערב גיבוש או יום כיף בהפקתנו

  • כניסה בהנחה או בחינם לאתרים בתשלום באזור הכנרת.
  • יום כיף לעובדים בכנרת המשלב את האגם, הבריכה ומכון ספא באזור.
  • פעילויות גיבוש מקוריות.
  • סדר יום עתיר פעילויות מעניינות.
  • סיפוק ואושר עילאי בסוף היום/הנופש וכמובן במהלכו.

  אם אתם מעוניינים לשדרג את אירוע החברה שלכם, יש לכם למי לפנות! אנו נארגן עבורכם נופשי חברה ברמה גבוהה ביותר, ערבי גיבוש לעובדים שלא ראיתם בעבר וימי כיף חסרי מעצורים!

  Call Now Button