צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

כידוע, תכנון ערב גיבוש לעובדים הוא מהלך נפוץ שנרקם בחברות מסחריות רבות ובעסקים בגדלים שונים. חשוב שהדבר ייעשה על ידי חברות הפקת אירועי חברה על מנת להבטיח הצלחה רבתי בערב שלכם. ערב גיבוש לעובדים לא חייב להיראות כמו של עמיתיכם והקולגות שלכם, ולמעשה ההפך הוא הנכון: ככל שתהיו יותר מקוריים, כך יגדל הסיכוי שיותר עובדים יגיעו, משום שצאו מנקודת הנחה שרוב העובדים למודי ניסיון מאותו מבנה טיפוסי של ערב גיבוש לעובדים או נופש חברה, והם מחפשים שינוי מרענן אצלכם במקום העבודה.

כיצד רצוי ליישם הפקת אירועי חברה?

אירועי חברה יכולים להיות חד יומיים או למספר ימים. אם מדובר על אירועים למספר ימים, הרי שניתן לקרוא להם נופש חברה, ואז תצטרכו למצוא מקום ללון ולהלין את כל מי שהגיע, ורצוי שהוא יתאים לצביון רצף האירועים: יהיה קרוב למקום התהוותם ויכיל תנאים לוגיסטיים נאותים כמו ארוחת בוקר, חדרים מדוגמים וכד'. לעומת זאת, באירוע חד יומי, מדובר רק ביום הפעילות עצמו, ואז יש צורך לארגן הסעות לאירוע, וכמובן לדאוג שכולם יגיעו בזמן ולגבש מכלול פעילויות אחת אחרי השניה למילוי חלל הזמן שנוצר.

כיצד נבחר את החברה המקצועית שתיישם ערבי חברה?

ערב גיבוש לעובדים מפיקים רק עם חברה מקצועית, ולכן לפני כל הפקת אירועי חברה יש לעשות סקר שוק, לשאול ממליצים, ולהגיע לחברה שהכי הרבה עובדים ומנכ"לים יצאו מרוצים משירותיה. מציאת החברה באופן מיטבי תיעשה על ידי שאלת החברים והקולגות שלכם, אבל גם שוטטות בפורומים מקצועיים בנושא נופש חברה או הפקת אירועי חברה יכולה לסייע לכם מאד בבחירת החברה באופן סופי.

אלו אפשרויות של נופש חברה או ערב גיבוש לעובדים ישנן?

בילוי בכנרת: במסגרת נופש זה, או ערב גיבוש לעובדים מסוג זה, נפגשים בחוף כלשהו בכנרת ואפילו בתוך טבריה, ומתחילים את המסע לקראת חוף הים המדובר. במידה ומדובר בחוף שהכניסה אליו בתשלום, ניתן להסדיר זאת מראש תוך עריכת מגבית מהמוזמנים לסבסוד במחיר רצפה. סגנון בילוי נוסף הוא בבריכה או בספא. אופן הארגון דומה, ומתבסס על ניסיון להשיג כניסות מוזלות ונוחות באמצעות הפקתה של חברת הפקת אירועי חברה.

Call Now Button