צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

אם גם אתם מעוניינים בערב גיבוש באווירה אחרת לעובדים בחברה, פנו לשירות הפקת אירועי חברה. בשירות זה תוכלו לזכות את עצמכם בכל היעדים שכל יזם ערבי גיבוש היה מעוניין בהם. יצירת אווירת ליכוד ואיחוד בין העובדים, פעילויות מעניינות, כניסה לפארקי מים ומכוני ספא יוקרתיים, ועוד. ניתן ליזום הפקת אירועי חברה בכל מקום, אבל אנחנו ממליצים על אזור הכנרת כיעד אטרקטיבי. כאן, תוכלו לממש מגוון יעדים ופעילויות לטיול הגיבוש הבא שלכם.

ימי כיף לעובדים

ימי כיף לעובדים זו שגרה שאתם רגילים לראות ברחבי תל אביב והמרכז, אבל כאשר אתם בכנאת זו אווירה שונה לחלוטין, מוקפת ירוק ואגמים. ערב גיבוש לעובדים לחוף הכנרת או בפארק אטרקציות כלשהו זו חוויה בפני עצמה, בה אתם תוכלו לזכות את העובדים שלכם בחופשה חלומית וגם ביום גיבוש שלא יישכח. ימי כיף לעובדים מעולם לא היו מענגים יותר!

הפקת אירועי חברה עם המון ניסיון

בחברה שלנו ניסיון עז בהפקת אירועי חברה. באנו בקשרים עם חברות גדולות וקטנות, מלכ"רים גדולים, מוסדות ותאגידים שונים, כמו גם עם חברות קטנות ויזמים זוטרים. אנו נדע מה לעשות בשביל לגבש את הצעדים הנכונים להוצאת הפקת אירועי חברה כמו שצריך. ימי כיף לעובדים, ערבי גיבוש לעובדים, ועוד – מתוכננים כאן מזה שנים רבות, ואתם יכולים רק להרוויח מאיכות הערב. ערב גיבוש לעובדים לדוגמה יכול להכיל שלל פעילויות מים אטרקטיביות בפארקי אטרקציות לצד פעילויות בריאות בספא, ובילוי ערב שקט חוחגיגי בסיום.

יעדים אטרקטיביים, מחירים זולים לבילוי ועוד הפתעות

הכניסה לפארקי המים היוקרתיים של הכנרת – במחיר מיוחד במסגרת הפקת אירועי חברה. כמוה, גם שלל הפעילויות שיהיו לכם בהמשך, כמו כניסה למכוני ספאט שונים וערבי בילוי בבריכות היוקרה. בשל הניסיון הרב והמוכרות שלנו בשוק, צברנו את אמונם של מפעילי המקומות הללו אשר נותנים לנו מחירים מיוחדים בשל ריבוי הקהל שאנו מביאים בשעריהם. ערב גיבוש לעובדים יכול להיות הערב של חייכם. נצלו אותנו לתכנון מלא וגיבוש האירוע. ימי כיף לעובדים באווירה אחרת, ולילות גיבוש מענגים במיוחד יהיו מנת חלקכם. בואו להתרשם מערבי גיבוש קודמים שערכנו, והזמינו גם את החברה או הארגון שלכם לחגיגה הגדולה. אל תפספסו!

 

Call Now Button