צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

סדנאות גיבוש לעובדים בהתאמה לצרכי הארגון

כאן נלמד כיצד להזמין סדנאות גיבוש לעובדים. סדנאות בהן העובדים מגובשים בינם לבין עצמם חשובות מאד לקיומו של העסק. בלעדיהן, קשה ליצור דבק מלכד בין המשתתפים בנטל העבודה, ולכן בין אם אתם הוועד ובין אם אתם ההנהלה, חשוב לדאוג בכל דרך אפשרית שתפגשו מחוץ למקום העבודה ותצאו יחדיו לבילוי אטרקטיבי ומגבש. אצלנו, ניתן להתאים את סוגו עבורכם, ולמצוא בדיוק את הפעילות המתאימה לצורך כך.

גיבוש הסדנאות על ידי מזמיני העבודה

על מזמיני העבודה לשתף את העובדים בקבלת ההחלטה על סוגן של סדנאות הגיבוש. אם מדובר בהנהלה, יש לשתף את הוועד. אם מדובר בוועד, יש לשתף כמה שיותר קבוצות עובדים, ואם מדובר בקבוצה קטנה – לכנס את כולה ולהחליט על מהות הפעילות. חשוב להגיע להסכמה עליה יסכים החלק העיקרי של העובדים. סדנאות גיבוש לעובדים בהן ההשתתפות היא חובה אך עיקר העובדים לא מרוצה ממה שהוא מקבל זה כלי יצירת תרומת, ולא גיבוש. לכן, פעלו בחוכמה, ומצאו אסופה של פעילויות שתהיה קבילה על מרבית העובדים.

הקצאת משאבי זמן

כעת, משהתברר לכם סוג הסדנאות הנחוץ, יש להיערך עם לוחות זמנים ברורים ונהירים. לא כל אורך זמן עומד בכפיפה אחת עם האינטרסים העסקיים של העסק. עסקים וחברות כפופים לסילבוס ולזמני עבודה קצובים, ולכן סדנאות גיבוש לעובדים חייבות להכיל את ממד הזמן, אשר צריך להיוודע מראש. ברגע שישנה הסכמה גם על הזמן המבוקש לפעילות, ניתן להתחיל לפעול לטובת הזמנתן של סדנאות גיבוש לעובדים הרצויות עבורן.

הזמנת הפעילות

הזמנת סדנאות גיבוש לעובדים כרוכה בפגישה עמנו. כחברה מקצועית, נמליץ לכם על מספר גדול של סדנאות גיבוש לעובדים מהן תוכלו לבחור את הרצויה לכם ביותר. אנו מציעים טיולים מאורגנים, טיולי שטח, פעילויות שטח בנות כמה שעות או למשך יום עבודה, ועוד. אנו מצוידים בצוותי מדריכים מן המעלה הראשונה ובקשרי ספקים מהאטרקטיביים שישנם, המזכים אותנו בהנחות עבורכם בכניסה לפארקים שונים המיועדים לפעילויות עובדים. ניתן לבלות במסגרת הפעילויות שלנו בימי כייף לחוף הכנרת, להיכנס למכוני ספא משובחים, והכל במחירים חסרי תקדים, המיועדים במיוחד לקבוצות של עובדים, וועדים ומעסיקים באשר הן.

Call Now Button