צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

רוצים לפנק את העובדים שלכם? דברו איתנו עכשיו 077-9966386:


  נופש חברה הוא אירוע נדיר מאד, בו לא רק מגבשים את העובדים, אלא גם גורמים להם ליהנות ברמה הפרטית, עם הנשים ולעתים עם הילדים שלהם. לרוב, נופש חברה מומלץ להזמין עבור עובדים שבאמת התגבשו, ונעשו לכוח עבודה אחיד וקונסיסטנטי, המפגין יחסי אנוש נדירים. חברת צ'ילי הפקת אירועי חברה בתוך נופשי חברות כמובן נדרשת, ואנו נדע לשלב בין האירועים עצמם לבין רגעי קסם של זמן פנוי אשר ישמשו לחופשה-נטו.

  ממה מורכב יום כיף לעובדים בכנרת?

  יום הכיף מורכב מרחצה באגם הכנרת, מביקור במכוני ספא טברייניים ובסמוך לטבריה, ביקור בכנרת מהצד של רמת הגולן, ואכילה במסעדות הבוטיק של האזור. כמובן שתתבצע הפקת אירועי חברה באופן כזה שהחופשה והאירועים ישתלבו זה עם זה, ויהיו לכם רגעים עמוסים ותוססים, לצד רגעים פנויים וקסומים בינכם לבין עצמכם.

  מתי מומלץ להזמין נופש חברה?

  כאשר מדובר בעובדים מגובשים, ורוצים לקחת  את זה צעד אחד קדימה, כאשר אתם ברגע מכונן (למשל חגיגת 20 שנה לחברה), לרגל החגים, או בכל זמן שאתם סבורים כי ראוי שתצאו לנופש. גם הצלחה כלכלית במקום העבודה, המאפשרת לכם לקחת פסק זמן ממנה יכול להיות רגע מעולה לבחור ליישם יום כיף לעובדים בכנרת.

  על מה חשוב להקפיד כאשר אתם מזמינים נופש חברה?

  לא להפריד בין הנופש להפקה. אם כבר הזמנתם את שניהם, תטילו את שניהם על חברת ההפקות של האירוע. הפקת אירועי חברה, כולל נופש, זה המקצוע שלנו, ולכן יהיה לנו העונג לבצע זאת עבורכם. כמו כן, חשוב מאד לתארך בזמן. אם מדובר בכמה ימים, ואם מדובר ביום אחד – זו כבר לא אותה חופשה, וצריך לדעת על מנת לשלב את האירועים באופן הכי אופטימלי שרק אפשר.

  מה עוד כדאי לדעת על הפקת אירועי חברה?

  מכלול הפעילויות הרבה יותר גדול ממה שנדמה לכם. אם יש לכם וועד במקום העבודה, כהנהלה, מוטב לשתף אותו ולהתייעץ עמו בבחירה. אם אין וועד, התייעצו עם משאבי האנוש, ובחרו בפעילויות שלדעתכם הכי נוגעו ורלוונטיות לתפעולו של מקום העבודה שלכם. יום כיף לעובדים בכנרת יכול להיות מגוון מאד, ולכן חשוב להקפיד לבחור נכון.

  אולי יעניין אותך:

  הפקת כנסים

  יום כיף בצפון

  Call Now Button