צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

העבודה היא חלק בלתי נפרד ממה שאנו מכירים ולכן יהיה זה אך מובן שיום כיף יתקבל בברכה על ידי העובדים. כל חברה או מפעל שמכבדים את העובדים שלהם מעניקים להם יום כיף אחת לתקופה מסוימת. הפקת יום כזה היא תהליך לא פשוט שכרוך בהזמנת פעילות, מערך של הסעות וכמובן הסעדה של כל העובדים. היות ולעיתים מדובר על קבוצה גדולה מאוד של עובדים ניתן לשער שההתארגנות תתחיל זמן רב לפני היום עצמו. בכל מקרה לא כדאי להמתין לרגע האחרון ורצוי לדאוג לכל הדברים בזמן.

ימי כיף מהנים הם בדיוק מה שהעובדים זקוקים לו וישמחו לעזוב את העבודה לכמה שעות של נופש, טיול או פעילות ספורטיבית כל שהיא. מי שבדרך כלל קובע את מהלך הדברים היא ההנהלה הבכירה, אך ככל שמתקיימת התייעצות כך קיים סיכוי גבוה יותר של האירוע להצליח.

מתי כדאי לצאת ליום כיף

ימי כיף עדיף שיתקיימו בעונת הקיץ בה ניתן לבחור מתוך מגוון של אפשרויות נחמדות ומעניינות. מזג אוויר נוח הוא פרמטר חשוב  מאוד ולא כדאי לעבור על כך לסדר היום. בנוסף ישנם גורמים אחרים שכדאי להתייחס אליהם ולשקול בכובד הראש את עצם היציאה ליום כיף אם הם לא מתקיימים:

  • כמות המשתתפים היא בעלת חשיבות גדולה ויש להתאים את הפעילות ולהביא את העובדים רק למקום שיוכל להכיל את כולם בנוחות ובבטיחות. אם מדובר על טיול בחיק הטבע אז יש לקחת בחשבון שיתכן שההתנהלות תהיה איטית. יש לצאת בשעה סבירה ולא מאוחר מידי על מנת שלא להיקלע תנאי חשכה.
  • חשוב להבין מה מעניין את העובדים. אחרי הכול מדובר על יום כיף ועל כן כדאי להשקיע ביצירת פעילות מהנה.
  • אם בני משפחות העובדים מגיעים איתם אז יש לקחת בחשבון את הימצאותם של ילדים ולארגן פעילות שתתאים לשם כך.
  • ככל שההזמנה תתבצע יותר מוקדם כך הסיכוי לטעויות יהיה נמוך יותר. גם מחיר הפעילות של ימי כיף יהיה נמוך יותר כך שעדיף שלא להמתין לרגע האחרון ולהזמין מבעוד מועד.

מה היתרונות של יום כיף

ימי כיף יתרמו לקשרים בין העובדים ויביאו לעבודה פורייה יותר במשרד או במפעל. אם ישנם קצרים בתקשורת אז יום כיף עשוי לפתור אותם ולשפר מאוד את היחס של העובדים למקום העבודה שלהם. מומלץ לאתגר את העובדים ולא להאכיל אותם בכפית גם כאשר מדובר על יום כיף. כך נביא לתחושת מוטיבציה בקרב העובדים.

קראו עוד על:

אילו אפשרויות קיימות בימי כיף

יום כיף בצפון

Call Now Button