צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

יום הגיבוש לעובדים הוא לא עוד סתם יום. מדובר על יום שיש לתכנן אותו לפרטי פרטים על מנת שיצליח בצורה הטובה ביותר. ביום גיבוש לעובדים יוצאים כל העובדים ליום כיף מחוץ למשרד בו הם מטיילים, מבצעים פעילות משותפת וכן אוכלים ארוחת צהריים יחדיו. צ'ילי הפקות תעזור לך לארגן יום גיבוש לעובדים בצורה הטובה ביותר לפרטי פרטים, על מנת שיום הגיבוש לעובדים שלך יהיה מאורגן וכייפי וייזכר כחוויה נעימה וכייפית לעובדים.

למה חשוב להשקיע בעובדים שלכם?

יום גיבוש הוא יום חובה בכל חברה באשר היא. מדובר על גיבוש בין העובדים בחברה שבה יש לבצע פעילות מסוימת שדורשת חשיבה ושיתוף פעולה בין הקבוצות השונות לצד מדריך כריזמטי שמספר לכם סיפורים שונים על אתרים שונים. בעזרת יום גיבוש ניתן להכיר צדדים שונים באופי של העובדים שטרם נתקלתם בהם בעבודה, וכן צדדים שונים באופי אצל הבוסים שלכם שפחות רשמיים מאשר בחיי היום יום.

אילו חברות עושות יום גיבוש לעובדים?

לרוב מדובר על חברות גדולות ועמידות אשר יכולות להרשות לעצמם לארגן יום גיבוש לעובדים.  אך ניתן למצוא גם חברות בינוניות וקטנות שאוהבות להשקיע בעובדים שלהם על מנת להגדיל את תפוקתם בעבודה. ימי הגיבוש גורמות לעובד להעריך את מקום העבודה בו הוא עובד ולדעת שהוא לא עוד סתם עובד, אלא עובד אשר משקיעים בו מעבר לעבודה היום יומית. בעזרת ימי גיבוש לעובדים ניתן להראות לעובדים עד כמה הם חשובים לחברה ברמת היום יום.

איך מוצאים רעיון ליום גיבוש עובדים?

מציאת רעיון ליום גיבוש עובדים היא משימה ל קלה כלל וכלל. משימה זאת מצריכה תכנון קפדני לפרטי פרטים בהתאם לתחומי העניין של העובדים. המטרה של יום זה היא להניע את העובדים לפעולה ולהבטיח את השתתפותם מבלי לייצר תחושה של חובה. ימי הגיבוש מאפשרים לעובדים לצבור חווית משותפות עם חבריהם לעבודה, וכן ליהנות מיום שלא קשור לעבודה. התכנון של יום גיבוש דורש עם תקציב על מנת להוציא לפועל את הרעיון. חברות גדולות יכולות להרשות לעצמם להקצות סכום של עשרות ומאות שקלים, אך חברות קטנות יותר ובינוניות נאלצות להסתפק בתקציב נמוך יותר.

יתרונות יום גיבוש לעובדים

בעזרת יום גיבוש לעובדים ניתן ליהנות מכמה יתרונות: הגברת המוטיבציה של העובדים, וזאת ע"י הפעילויות המשותפות שדורשות שיתוף פועלה ויצירתיות של העובדים. ההשפעה של ימי הגיבוש על מערכת היחסים בין העובדים היא חיובית ביותר, כך מכירים טוב יותר את העובדים. כמו כן, ימי הגיבוש מראים לעובדים שהעובדים חשובים להם מאוד לחברה ולעבודה היום יומית, ועל כן הם מתוגמלים בהתאם לכך. הודות ליתרונות אלה יום הגיבוש הוא יום עם ערך לא רק לעובדים גם למנהלי החברה.

עוד שירותים שכדאי להכיר:

יום גיבוש לעובדים במרכז

ערב גיבוש לעובדים

Call Now Button