צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

בסביבת העבודה שלנו לא תמיד יש לנו זמן להכיר את העובדים האחרים, לעמוד על האופי שלהם ולקיים איתם שיחות שמעבר לנושאי העבודה. בדיוק למטרה זו הומצאו ימי הגיבוש שמתקיימים אחת לתקופה מסוימת ומוציאים את העובדים אל מחוץ למשרד או המפעל. שינוי אווירה כזה תורם מאוד ליצירת אינטראקציות בין העובדים ועשוי גם להביא לתפוקת עבודה גבוהה יותר לאחר שהוא יסתיים.

ימי גיבוש מגיעים בדרך כלל בדיוק בזמן והעובדים מצפים בכיליון עיניים. לא זו בלבד שמדובר על יום של חופש מהעבודה, בנוסף יום גיבוש תמיד מביא אתו גם ערך מוסף של פעילות זו או אחרת ומשפר מאוד את התקשורת בין העובדים השונים וגם בין ההנהלה לעובדים.


רוצים לפנק את העובדים שלכם בימי גיבוש מדהימים? דברו איתנו עכשיו:


   

  לאן ניסע ביום גיבוש

  למעשה מדובר על החלטה בדרג מנהלי ובדרך כלל הבוסים הם אלו שיחליטו מה יעשו השנה. מומלץ כמובן להתייעץ עם אנשים אשר מבינים בתחום זה ולא להתפשר על הרמה הגבוהה ביותר של פעילות. ישנן חברות שונות שמציעות ימי גיבוש במתכונות שונות וניתן להתאים את הפעילות לעובדים באופן מדויק:

  • ספורט – במקרים רבים מדובר על עובדים שיושבים רב הזמן במשרד או עומדים על יד פסי הייצור. יום ספורט הוא רעיון מצוין ומשעשע וניתן לקיים אותו במקום פתוח או במקום מקורה בהתאם לסוג הפעילות וכמות המשתתפים. כך ניתן גם לקיים משחק של העובדים נגד ההנהלה מה שעשוי להפוך למשעשע מאוד.
  • טיול – תמיד כיף לטייל עם המשפחה או עם חברים. מאידך טיול בחברת העמיתים לעבודה יספק לעובדים את הפנאי ליצור קשרים חדשים או לטפח קשר קיים. ימי גיבוש הם דרך מצוינת להביא חיבור טוב יותר בין עובדים במחלקות שונות ובכך לייעל את העבודה.
  • מסעדה – רצוי לשלב ביקור במסעדה עם טיול או כל פעילות אחרת שתגרום לעובדים להיות רעבים. בכל מקרה מומלץ להושיב את העובדים בסדר אקראי כך שהם יזכו להכיר גם עובדים שלא תמיד נמצאים בקרבתם. לא רצוי להפריד בין הדרג הניהולי והעובדים הזוטרים, וזוהי הזדמנות להכיר אחד את השני לעומק.
  • יום עיון – במסגרת יום כזה ניתן להאזין להרצאה בנושא מרתק באולם ממוזג ונוח. נושא ההרצאה יכול להיות כל דבר שיעניין את העובדים.

  לסיכום ימי גיבוש הם דרך מצוינת לרענן את העובדים ולהזכיר להם שיש עוד דברים חוץ מעבודה. בסופו של דבר כאשר הם ישובו לעבודה סדירה הם יעריכו יותר את מקום העבודה שלהם ואת ההנהלה.

  אולי יעניין אותך:

  איך אתם חוגגים את האירוע שלכם בדרך כלל? או ימי כיף עם ערך מוסף

  Call Now Button