צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

מאז ומעולם היוו ימי כיף לעובדים נדבך חשוב של ניהול החברה ושמירה על יחסים תקינים בין עובדיה. הפקת אירועי חברה מתבצעת על ידי חברת בוטיק אשר תחום התמחותה העיקרי הוא אירועי עובדים. ככלל, תחום ההפקות כיום מאד מורכב, ולכן חברות הפקה מגדירות את עצמן ברובן על פי סוג הייעוד של ההפקה, וברי, אפוא, כי יש הבדל בין הפקת אירועי חברה לבין הפקת חתונה או בר מצווה. ימי כיף לעובדים מצריכים חברת הפקות ייחודית המתמחה בזה, ולכן חשוב לפנות אך ורק אליה, ולא לחברת הפקות המגדירה את עצמה "הפקות כללי".

רעיונות להפקת ימי כיף לעובדים

אנו יכולים להציע מקבץ בלתי נדלה של רעיונות, אולם ההתאמה צריכה להיקבע על ידכם כחברה עובדת, המכירה את צרכי ורצונות העובדים וההנהלה, ויודעת כיצד צריך להיראות ערב לעובדים או יום כיף תואם. כך, למשל, אנו יכולים להציע מכלול אפשרויות ובניהם:

יום כיף לעובדים בספא – יום כיף לעובדים בספא הנו יום אשר העובדים נפגשים במכון ספא, ומשתתפים במכלול פעילויות גיבוש קבוצתיות כמו רחצה במרחצאות של חממים טורקיים, וצריכת טיפולי בוטיק ממיטב בעלי המקצוע בספא.

ימי כיף לעובדים – שם כללי לימים בהם העובדים נמצאים בפעילות שאינה עבודה, ומטרתה היא הנאה וגיבוש לעובדים. בדרך כלל, בימים כאלו החברה תכונן עבורכם שלל פעילויות ספורט, חידונים וגיבוש אשר יהפכו את היום ליומה של החברה. ביום כזה חברת הפקת אירועי חברה תשלב גם תכנים שהתבקשו על ידי ההנהלה, למשל נשיאת-נאומים והכרזה על מצטייני החברה לאותו רבעון או אותה שנה.

כיצד מקובל לבחור ימי כיף לעובדים?

בחירת ימי כיף לעובדים נעשית בצמוד לחברת ההפקות שאחראית לאותה הפקה. אתם, כנציגי החברה, מוזמנים להיפגש אתנו, נציגי ההפקה, ולהגיע למסקנות לגבי התאמתו של ערב הגיבוש או יום הכיף לעובדים, וכן לסוגי הפעילויות והתכנים שישולבו באותו אירוע. השירות שניתן כאן יעיל, מעולה, נעשה באופן חבר וידידותי, והמחירים שלנו גם הם, על פי רוב ללא מתחרים. תמורת תשלום זוטר יחסית תקבלו יום איכותי, ורווי בפעילויות וסיפוק.

Call Now Button