צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

כידוע, מאז עידן הצריכה והפיכת השוק מסוציאלי לכזה המבוסס על חברות פרטיות, קמו לא מעט עסקים אשר ביקשו לשרת את אותן חברות ולגבש עבורן ימי גיבוש מרתקים. בהתחלה, קל היה לזהות מי מעניק שירות משובח ואירועים מעניינים, ומי לא. לא זו אף זו, אדם או חברה שבאמת הצטיינו בתחום סומנו כמובילים חברתיים, וכאנשים אשר היה זה תענוג צרוף לשהות במחיצתם. כיום, הובלה חברתית אינה מספיקה על מנת להבטיח שיום הגיבוש יתאים לכם. בעוד שבעבר הקשר בין הובלה חברתית להצלחה ביום הגיבוש היה "יחס ישר", כיום בשל התחרות, דווקא החברות שמנהליהן הם מובילים חברתיים נשארו מאחור משום שהן הסתמכו על כך ולא היו שם בזמן בשביל להתחרות בחברות מקצועיות באמת אשר חשבו מחוץ לקופסה והביאו ללקוחות שלהן רעיונות מקוריים ומעניינים. לכן, מי שיבחר בנו לכינון ימי כיף לעובדים ירוויח מכל הכיוונים, משום שאנחנו גם היינו מובילים בעבר וגם באים עם רעיונות מקוריים ומרתקים המסבים עניין רב לכל עובד ועובדת.


רוצים שנארגן לכם ימי כיף לעובדים בהתאמה אישית? דברו איתנו עכשיו:


  יום כיף לעובדים אז והיום: מהם ההבדלים, ולמה כדאי לשים לב כיום?

  בעבר, די היה באישיותו של המארגן בשביל שבילויים כמו ימי גיבוש לעובדים יצאו לפועל. לדוגמה, יום כיף לעובדים בספא בנוסח של שנות השמונים המאוחרות או שנות התשעים היה פשוט רכישת הכרטיסים ובילוי במחיצתו של מדריך בעל שיעור קומה חברתי כלשהו, ללא ערך מוסף רב בנושא הספא. כיום, יום כיף לעובדים בספא ייראה שונה לחלוטין. צוות הספא יציע מגוון עצום של תכניות שכל עובד ועובדת יוכלו לבחור, ממש כמו בחירת מתקן בלונה פארק לילדים. בנוסף, גם ימי גיבוש לעובדים במקומות אחרים, למשל בשטח כשמארגנים ימי ספורט או משחק, ייראו שונה לחלוטין מפעם, ויסבו ערך מוסף רב לכל עובד ועובדת.

  ימי כיף לעובדים עם תכנון מקורי ואווירה אחרת

  אצלנו, ימי כיף לעובדים מאורגנים באווירה שונה לחלוטין מן העבר. תוכלו לבדוק ולהיווכח כי טובי וועדי העובדים וצוותי הניהול בחברות בחרו בנו לכינון ימי הגיבוש שלהם. אנו לקחנו אותם לכנרת ולירושלים, לימי כיף בבריכות שחיה ברמה גבוהה ולימי כיף במכוני הספא המובילים במדינה.

  ימי כיף לעובדים עושים רק אצל מקצוענים: אל תהמרו, פשוט פנו אלינו!

  Call Now Button