צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

ימי כיף לעובדים הם סיבה למסיבה, אבל הם גם מצריכים תכנון מדוקדק מאד על מנת שיצאו לפועל בצורה תקינה. כידוע, לחלק ניכר מהאירועים הללו יש השתתפות חובה, והעובד, איך לומר, לא באמת רוצה לבוא, להשתתף במירוץ שליחים או להעריץ את הזמר הנודע פלוני. זה משהו שהוא חייב לעשות, והרבה פעמים הוא סקפטי לגבי איכות האירוע, בשל כך שמדובר באירוע חובה, ואף אחד לא שאל עליו לדעתו. לכן, על מנת שהעובדים באמת ייהנו מהערב זה צריך להיות משהו באמת טוב ומוצלח. לשם כך, ימי גיבוש לעובדים מצריכים פנייה לחברה שההתמחות שלה היא הפקת אירועי חברה.

כיצד נדע לאיזו חברת הפעלות ואירועים לפנות?

חשוב לפנות לחברה שיש עליה המלצות, ושמעסיקים רבים ובעיקר מועסקים רבים דיווחו עליה כחברת בוטיק המייצרת אירועים מעניינים. על פי רוב, השמועה כבר תתפשט מפה לאוזן באזור בו אתם גרים, משום שחברות לאירועי וועדי עובדים אין הרבה שהגיעו להיות בעלות שם, ואם כבר יש כמה באזור, אז כל המי ומי יכירו אותן היטב, ואפילו יוכלו להעיד מדוע הן הכי טובות באזור.

אלו המלצות על ימי גיבוש לעובדים יש כיום?

אירועי חברה בפורמט סגור באולם, עם נשיאת דברי המנכ"לים ונושאי המשרה ומקבץ אטרקציות. אירוע חברה פתוח בחיק הטבע, אירוע חברה במסגרת חופשה של העובדים, ועוד. מומלץ להחליט לאט באיזו הפקת אירועי חברה לבחור, שכן הבחירה הזו תשפיע על האירוע כולו ותהווה את ההבדל בין אירוע בוטיק ברמה גבוהה לבין עוד אירוע חובה מני רבים. על מנת כי ימי גיבוש לעובדים אכן יהיו ימי כיף לעובדים יש צורך במחשבה יתרה על בחירת החברה המפעילה וגם על הפעילויות שיהיו באותה הפעלה.

לא בטוחים במה לבחור? התייעצו עם חברים וקולגות שהיו במצבכם

הם יוכלו לסבר את אוזניכם לגבי הפקת אירועי חברה שהתממשה תחת ניצוחם וניצוחה של חברת הפקות מומחית. אם האירוע שהם בנו היה טוב, הם לא יחסכו במילים, ואפילו ישושו להכיר לכם את חברת ההפקות להמשך טיפול. לכן, אם זה אירוע החברה הראשון שלכם, אל תתביישו להתייעץ עם המנהלים והאמרכלים שהיו שם לפניכם וארגנו כזה אירוע עבור עצמם ועבור המועסקים שלהם.

קראו עוד על יום גיבוש בגליל העליון

Call Now Button