צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

אין כמו אגם הכנרת בישראל בשביל לחגוג אירוע בלתי נשכח לעובדי החברה! אגם הכנרת הוא היחיד בישראל שמדמה את האגמים הגדולים של צפון מערב ארה"ב ומאידך יוצר חוויה ישראלית אותנטית. חברה מקצועית המתמחה בארגון אירועים בכנרת מזמינה אתכם, מעסיקים ומנהלי משאבי אנוש יקרים, להפיק אירוע לעובדים שלכם, ולהביע בפניהם את תודתכם לעבודתם המסורה.

סוגי ימי כיף לעובדים

הסוג הראשון של ימי גיבוש לעובדים הוא כזה אשר בו משתתפים כל עובדי החברה, מהזוטרים ביותר עד למנכ"לים ומנהלי התפעול. באירוע מסוג כזה, יאורגנו שפע של פעילויות רבות משתתפים, תוך שילוב נדבכים פרטניים אודות החברה שניתן להכניס לסילבוס: נשיאת נאומים על ידי חבר-המנהלים, טקסי חלוקת פרסים למצטיינים, ועוד. הסוג השני של ימי כיף לעובדים הוא יום לעובדים, אשר מאורגן על ידי הוועד בחברה. מטרתו היא ליצור גיבוש בין העובדים, ללא נוכחות המנהלים. סדר היום באירוע כזה תלוי בכמות המשתתפים הצפויה. ישנן פעילויות מועטות משתתפים ופעילויות לכמות רבה של משתתפים אשר יותאמו על פי כמות הנוכחים. הסוג האחרון של ימי כיף הוא ימי מנהלים, בהם המשתתפים הם אנשי סגל החברה. ימים כאלו בדרך כלל יהיו יוזמה מחלקת משאבי האנוש בחברה, או של לשכת המנכ"ל ישירות.

הכנרת – המקום האטרקטיבי ביותר לכינון אירוע עובדים

אין כמו אגם הכנרת לכינון ימי כיף לעובדים. יום כיף לעובדים בכנרת מוציא אתכם משגרת העבודה העמוסה של אזורי התעשייה ברחבי הארץ ומביא אתכם לאחד מנופי הטבע היפים בעולם. על רקע האגם וההרים הירוקים של בקעת הירדן, הגליל והגולן נייצר עבורכם שלל פעילויות אטרקטיביות, ונארגן יום שלא יישכח למי שהשתתף בו, וכמובן לטובה. אנו עובדים אך ורק על פי רצון מזמין העבודה, אך אנו נציע תמיד הצעות ייעול להשבחת האירוע והפיכתו לאירוע בוטיק של ממש. כאשר אתם מעוניינים להפיק ימי גיבוש לעובדים, אל תעשו את זה בעיר. עשו זאת בכנרת, עם חברה מקצועית המתמחה בפעילויות באזור האגם! רק כך, תזכו באירוע ברמה של אירועי וועדי העובדים של הערים הגדולות כמו ניו יורק, אמסטרדם ופריז. לאירועים המאורגנים על ידי חברות הפועלות בהן יצא שם עולמי.

כתבות מעניינות בנושא:

נופש חברות

מתנות לעובדים

Call Now Button