צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

ימי גיבוש לעובדים הוכחו פעם אחר פעם ככוח מלכד ומדביק בין חלקי החברה או הארגון. מי אם לא אנחנו כישראלים יודע שבחברות, ארגונים וקבוצות גדולות לצד הרצון ללכד ולאחד בין העוסקים במלאכות השונות, נוצרות מחלוקות ונוצרות חברויות בין תתי קבוצות. זה קורה בכל קבוצה וחברה, מעסקים בינוניים, כלה בחברות ותאגידים ועד לאזרחים של מדינות ריבוניות. ברם, בשונה ממדינות, בארגונים השייכים לשוק הפרטי ניתן בקלות ליצור גיבוש ואיחוד יש מאין, וזאת באמצעות ימי גיבוש לעובדים. הדבר נעשה על ידי חברה המתמחה בפרויקטים שבבסיסם הפקת אירועי חברה. ההפקה יכולה להתבסס על כמה הנחות יסוד.

יום אחד או כמה ימים

אם מדובר בגיבוש בן יום אחד, הוא שייך לקטגוריה של ימי גיבוש לעובדים, בעוד שאם הגיבוש הוא בן מספר ימים, זה נחשב לנופש מטעם העבודה. לעתים, אם הנסיעה היא בחול המועד של חג מסוים או ביום שבתון כלשהו, והיא לכיוון אתר שבבסיסו הוא אתר נופש, זה נחשב נופש חברה גם אם מדובר על יום אחד. למשל יום כיף לעובדים בכנרת יכול להיחשב לנופש.

חופשה לשם החופש או לשם הפעילות

ישנם ימי גיבוש לעובדים שבבסיסם אלמנט החופש בלבד, למשל רחצה בחוף הים או בבריכה או בספא, ללא כל לו"ז נראה לעין. סוג אחר של ימי גיבוש לעובדים יכול להיות כזה שמכיל פעילות כמו תחרות ומשחקים בין העובדים. ניתן גם לרתום את כל החברה והארגון יחד לפעילות קבוצתית חד צדדית, למשל לימוד מיומנות מסוימת או פעילות העוסקת באיכות הסביבה.

התאמת ימי גיבוש לעובדים בצורה יסודית ממקצוענים

אצלנו לוקחים את ימי הגיבוש שלכם כפי שצריך לקחת אותם: ברצינות הנדרשת. אנו נפגשים עם מנהלי משאבי אנוש, אמרכלים, מנכ"לים ומנהלי וועד, ומתכננים יחד אתם את יום הגיבוש. אנו מתבססים על פלטפורמות מקצועיות של הפקת אירועי חברה, וכך גם מעניקים לעובדים את מה שהם רוצים וגם עושים זאת באופן מקצועי אשר אינו משתמע לשתי פנים.

אם גם אתם מעוניינים ביום גיבוש אטרקטיבי, סוחף ובלתי נשכח, פנו אלינו ונשמח להירתם ולסייע לכם לתכננו באופן יסודי ומדוקדק!

Call Now Button