צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

רוצים לפנק את העובדים שלכם? דברו איתנו עכשיו 077-9966386:


  כידוע, בחורף, בסוף השנה, ובכל מקום בלוח השנה שהוא מכונן, נדרש איזשהו אירוע המאדיר את מקום עבודתכם, ונותן לעובדים שלכם את ההזדמנות להתגבש יחדיו בהנאה רבה. הפקת אירועי חברה על ידי חברה שיודעת מה היא עושה, ויש לה ניסיון אדיר עם ימי גיבוש לעובדים, תוכל לסייע לכל להגשים מטרה זו ולהגיע הכי רחוק שאפשר עם יום הכיף שלכם.

  ימי כיף לעובדים מתכננים באופן מדוקדק

  אם אתם פונים לחברת אירועי עובדים, היא תארגן את המחשבות עבורכם, ותציג לכם מכלול רעיונות עבור ימי גיבוש לעובדים, החל מימי כיף בבריכה, ועד לערב גיבוש מרנין במקומות בילוי ייחודיים. ימי כיף לעובדים יכולים לגרוע מכך יום העבודה, ממחציתו, מרובו או אפילו משעות מועטות שלו. הזמינו מאתנו הפקת אירועי חברה, ואנו נסייע לכם להגיע לתוצאה הטובה ביותר לכם ולעובדים שלכם.

  הפקת אירועי חברה באופן פרטני

  כשאנו נשב על אירועי חברה עבורכם – נבצע בירור צרכים מקיף אשר יכלול את מהות הערב או היום, סוג הפעילות, האם מדובר בתחרות או בנופש, בגיבושון או באירוע שהוא פחות מתוח ויותר מעוצב לכיוון הנוחות. ימי גיבוש לעובדים ייבנו כך שהעובדים שלכם יקבלו בדיוק מה שהבטחתם להם, ואתם תזכו לקיים עבורם אירוע בעלות יחסית נמוכה אך באיכות חסרת פשרות בכל קנה מידה.

  ימי גיבוש לעובדים על פי זמן האירוע ופרמטרים נוספים

  כאן תוכלו לגלות כיצד אנו בונים ימי כיף בחברות וארגונים. ראשית אנו מבררים כמה זמן פנוי יש לטובת הפרויקט: האם מדובר בכמה ימים, יום אחד, או כמה שעות. שנית, אנו מציעים פתרונות שיכולים לענות על דרישות ההזמנה שלכם. שלישית, בתוך פתרונות אלו אנו מוצאים את זה אשר העדתם כמתאים ביותר. כל מה שיובא בזיכרון הדברים, ובהסכם שלנו אתכם יינתן לעובדים שלכם אחד לאחד. אתם תזכו בשירות בוטיק במסגרת ימי הכיף לעובדים, והם יקבלו אירוע המתאפיין בהנאה ובסיפוק רב. בואו לחגוג ימי כיף לעובדים אתנו, ותגלו יסודיות ומסירות מהי, ואיכויות חסרי פשרות מהן. בואו לגלות רמה אחרת של גיבושונים וימי כיף לעובדים שלכם. מעסיקים שהזמינו בעבר עדיין עומדים עמנו בקשר רציף.

  כתבות נוספות:

  הפקת אירועי חברה יומיים על ידי מקצוענים

  ערב גיבוש לעובדים

  Call Now Button