צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

קבוצה כהגדרה היא אוסף של אנשים שנמצאים ביחד בסיטואציה מסוימת מכורח הנסיבות. זו יכולה להיות קבוצה של חברים, עובדים, שכנים ואפילו קבוצה של קרובי משפחה. קבוצה היא לא צוות! ומה ההבדל ולמה הוא חשוב בכלל?


רוצים שנארגן לכם יום כיף לקבוצה שלכם? דברו איתנו עכשיו:


  לא תמיד הוא חשוב האמת. לפעמים אפשר להסתפק בלהיות קבוצה- אבל בקבוצה כל אחד אחראי לעצמו וחושב על עצמו ופועל לטובתו ולטובת הקרובים אליו ולא באמת חייב או מחויב לאחרים בקבוצה. לעומת זאת אם אתם צוות… יש לכם עניין משותף, מכרים משותפים, מטרה משותפת! אכפת לכם אחד מהשני ומיתר חברי הצוות ואתם רוצים לעבוד ביחד ולבלות ביחד.

  איך הופכים קבוצה לצוות? מגבשים אותם! אבל לא כמו בצבא… לא גיבוש ארוך ומייגע שיגרום להם לפרוש מהתהליך באמצע- מגבשים אותם בדרך קלה ומהנה- מארגנים להם יום כיף לקבוצה!

  יום כיף לקבוצה- למה זה חשוב?

  זה חשוב מאוד כי אם מדובר בארגון או בחברה שמארגנת את יום הכיף לקבוצה, והקבוצה המדוברת עליה אנחנו מדברים ואליה אנחנו מתכוונים היא קבוצה של עובדים- הרי שמאוד חשוב לגבש אותם בכדי להעלות את רמת המחויבות שלהם זה לזה, לשאר העובדים ולארגון עצמו. ברגע שהם יתגבשו, יכירו, יתחברו- אז הם יהפכו לצוות ויפעלו ויעבדו יחדיו. וזו אחת המטרות של הארגון לא?


  גולשים נוספים התעניינו גם במתנות לעובדים


  יום כיף לקבוצה- לא יום עיון ולא יום משעמם!

  יום כיף לקבוצה כשמו כן הוא- יום כיף! זה אומר שאמור להיות לקבוצה כיף! לא סיור משעמם שהם ממש לא רצו ללכת אליו או טיול ארוך ומפרך שפחות מתאים להם. זה יום כיף בו כולם- או לפחות רובם אמורים ליהנות ולעשות כיף.

  אל תשכחו את המטרה מאחורי יום הכיף- נכון, המטרה המשנית היא לעשות כיף. לתת לעובדים להשתחרר מימי עבודה רגילים, מעומס העבודה והלחץ שהם חווים במשרד ובבית ופשוט ליהנות להירגע ולעשות כיף. א-ב-ל זו רק המטרה המשנית. המטרה העיקרית, שמועברת דרך הפעילות הכייפית של הקבוצה היא בעצם לגבש את הקבוצה ולהפוך אותה לצוות. זה תקף בעיקר לארגונים ולחברות אשר מעוניינים לגבש את העובדים שלהם בכדי לייצר אווירת עבודה כייפית ומגובשת- והתוצאות כבר תיראנה ותורגשנה יום למחרת כשהעובדים יגיעו למשרד ויחלקו את החוויות המיוחדות שיצרו במהלך אותו יום כיף. הם ייצרו להם הוואי של קבוצה ולאט לאט יתחברו וככל שתפיקו להם יותר פעילויות כיפיות ומגבשות כך הקבוצה תהפוך לצוות יעיל שעובד ביחד למטרה משותפת- קידום הארגון. חוץ מזה שכיף זה כיף וגם בתור מנהלים לא יזיק לכם יום כיף בקבוצה ולקחת חלק מהפעילות עם העובדים שלכם!


  אולי יעניין אותך לקרוא על יום כיף לחרדים

  Call Now Button