צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

רוצים לפנק את העובדים שלכם? דברו איתנו עכשיו 077-9966386:


  אחת מהפעילויות האטרקטיביות ביותר שאתם יכולים לעשות עם העובדים שלכם היא יום כיף לעובדים בספא. בין אם אתם המעסיקים ובין אם אתם הוועד שאיגד את העובדים במסגרת מאוגדת, בילוי משותף בספא מגשים הזדמנות כפולה: הוא גם מגבש בין העובדים וגם שומר לכם על הבריאות וגורם לכם לתחושה פנים-גופנית הרבה יותר טובה מבעבר.

  היכן ניתן לשלב יום כיף לעובדים בספא?

  אפשרות אחת היא שילוב האירוע באופן חד יומי, בספא העובד אתנו בתור חברת הפקות אירועי עובדים. אפשרות שניה היא לשלב ימי כיף לעובדים בספא במסגרת נופש חברה. שילוב יום כיך לעובדים בספא בנופש חברה שם את הספא כאחד משירותי הבוטיק שיהיו לכם בנופש, זאת בנוסף לטבילה באגם הכנרת ושלל פעילויות ספורט ופנאי אטרקטיביות, בליווי תכנים העוסקים בחברה.

  יום כיף לעובדים בספא – הזדמנות בלתי חוזרת לחיזוק היחסים בין העובדים

  יום כיף לעובדים אשר נעשה בספא מגדיל את הסיכוי להיווצרות גיבוש בין העובדים. הספא, אשר מראש מצטייר כמכון בריאות בוטיק, מגדיל את הסיכוי להגדלת רמת האחווה בחברה. העובדים, אשר יהיו במרחצאות הספא היוקרתיות ובבריכות והג'קוזי היוקרתיים יזכו להעצמת תחושת הבייחד שלהם, וגם הקשר בין המנהלים והעובדים יתחזק מאד. אם הספא משולבת כחלק מאירועי נופש חברות, זה עוד יותר מגדיל את הסיכוי להיווצרות תנאי גיבוש שכאלה בשל האווירה הטובה שנוצרה בקרבכם זה מכבר באותו נופש.

  עלויות של יום כיף לעובדים בספא

  העלויות נגזרות מסוגי השירותים שצורכים באותו ספא, ומהיקף השירותים. ייתכן כי בהיקפים מאד רחבים, השירות לאדם בודד יינתן בהנחה מסוימת, למשל. כמו כן, העלות נגזרת מרמתו של מכון הספא, אבל אצלנו יום כיף לעובדים בספא נעשה תמיד במכוני היוקרה על מנת להסב לכם ולעובדים כיף בלתי נדלה. יחד עם זאת, בשל היותנו חברה מוכרת, ייתכן כי נשכיל להביא גם את המכונים הללו להעניק לכם הנחה על שירות הבוטיק. באופן כללי, אנו יכולים לומר כי השקעה באותו יום כיף לעובדים בספא היא ללא ספק מועילה ומביאה רק לתמורות חיוביות בחברה בעתיד.

  אולי יעניין אותך:

  נופש חברה בהתאמה אישית לכל מקום עבודה

  הפקת אירועי חברה יומיים על ידי מקצוענים

  Call Now Button