צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

מנהל טוב הוא מנהל שיודע להעביר את הערכים והחזון של החברה אל העובדים ודרכם אל הלקוחות. מנהל טוב יודע להוציא את המקסימום מהעובדים שלו ואף יותר. מנהל טוב יזכה להערכת העובדים על אף שלא תמיד יהיה עדין איתם. מנהל טוב הוא מנהל שמטרות החברה לנגד עיניו, יעדי החברה הם היעדים שלו (או חלק מהם) וכזה שדוגל כל הזמן בשיפור מתמיד כדי להתקדם ולקדם. מנהל טוב מברך על הגדלת ראש אך גם מלמד מתי ואיך להביא אותה. מנהל טוב מעודד צמיחה ויצירתיות אצל העובדים אך גם יודע למקד. אף מנהל לא הופך להיות מנהל טוב מבלי שהוא צובר מספיק ידע וניסיון או הכשרה לכך. כאן אתם נכנסים

טפחו את העובדים שלכם ואת המנהלים עוד יותר:

טיפוח העובדים שלכם רק יסייע לעסק שלכם להתקדם. העובדים יוכשרו לטפל ביותר דברים, לפתור תקלות ובעיות בכוחות עצמם, לקבל החלטות חכמות יותר ונכונות יותר עבור העסק ולדעת להתנהל גם מול לקוחות החברה. טיפוח העובדים יהפוך את העובדים שלכם למקצועיים ויעילים יותר הן במקצוע שלהם והן בהתנהלות באופן כללי. טיפוח העובדים שלכם והשקעה בהם תעזור להם ליהנות מסביבת עבודה נוחה, מלמדת ומקדמת. מסביבה נוחה יותר של עובדים וסביבה מאפשרת יותר. הכשרת המנהלים שלכם תסייע לא רק לכל הדברים האלה, אלא גם תהפוך אותם למנהיגים אשר יוכלו לנהל את המחלקות השונות בחברה ולהפעיל אותה ברמה שתאפשר לכם לנהל את החברה מלמעלה בראש שקט.


רוצה שנארגן לך יום כיף למנהלים שלא תשכח? דבר איתנו עכשיו:


  רעיונות נפלאים לימי כיף למנהלים:

  • הרצאת ערב –השתתפו בהרצאה מעצימה ומלמדת או הביאו מומחה להרצות אצלכם בבית העסק. זוהי הזדמנות נפלאה למנהלים שלכם להשתחרר מעט, ללמוד, להקשיב ולפתח כישורים חדשים לעצמם ולעבודתם בחברה.
  • יום מאתגר בשטח –הזדמנות מצוינת גם לגבש בין המנהלים השונים בחברה, לגרום להם לשתף פעולה יחד ולשפר כישורים שונים שיהיו חשובים כמו מציאת פתרונות, פיתוח קשרים בינאישיים, מבחני זיכרון, חידות ועוד.
  • יום כיף במגוון אטרקציותיום כיף למנהלים שלכם יכול להיות גם סתם יום כיפי המשחרר אותם מהלחץ היומיומי שלהם ומאפשר להם להפיג מתחים ולהרגיש מוערכים. במקרה כזה תוכלו לארגן יום כיף חלומי המשלב מספר אטרקציות ,ארוחות בשטח או במסעדה ועוד.
  • יום סדנאות מיוחד –יש אינספור אפשרויות לסדנאות. לא כל סדנא חייבת בהכרח להיות כזו הקשורה באופן ישיר להכשרה מקצועית לתפקידי המנהלים בעסק עצמו, אלא כזו שיכולה לתרום להם גם להנאה וגם לחיים האישיים.

  כיצד לבחור חברה להפקת האירוע?

  ארגון יום כיף למנהלים מצריך יד מקצועית. חברה להפקת אירועים המתמחה בארגון ימי כיף וימי גיבוש לעובדים ולמנהלים יכולה להפיק עבורכם את יום הכיף היעיל, המהנה והמגניב ביותר ובמחיר האטרקטיבי ביותר שתמצאו, בשל קשרי החברה והכרותה עם הגופים השונים של האטרקציות המשתפות אתה פעולה.


  אולי יעניין אותך:

  יום כיף בצפון

  יום גיבוש בירושלים באווירה היסטורית

  Call Now Button