צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

רוצים לפנק את העובדים שלכם? דברו איתנו עכשיו 077-9966386:


  אחד האירועים המשמחים כל עובד ועובדת הם יום כיף לעובדים בבריכה. יום כיף לעובדים במסגרת שכזו מתבצע במועדון ספורט ובריאות, או מועדון בריאות כמו מכון ספא עם בריכה. במועדונים כאלה, ההרגשה של חופש ושלווה ניכרת כבר בכניסה, ולכן כאשר זה מתבצע במסגרת העבודה הדבר מעצים מאד את תחושת הגיבוש בין העובדים, וגורם להתהוות מלאה של קשרים חדשים בניהם. גם הקשר בינכם כראשי הוועד או ההנהלה, לבין העובדים יתחזק, ויגדל הסיכוי לשיתוף פעולה פורה בין הוועד להנהלה.

  יום גיבוש לעובדים בבריכה – כיצד ראוי לתכננו?

  מומלץ כי התכנון יימסר לחברה מקצועית המתמחה באירועי ערב גיבוש לעובדים, ובכלל – תחום התמחותה הוא הפקת אירועי חברה. רק חברה כזו, אשר חברות וועדים הם הנושאים שלה, תוכל לרדת לרזולוציות הגדולות ביותר של מה שאתם צריכים ולספק לכם זאת ליצירת אווירה מגובשת ומכוננת. יזם האירוע, שהוא בדרך כלל ההנהלה, הוועד או מחלקת משאבי האנוש בחברה, צריך לשבת אתנו, לתכנן היטב את אותה הפקת אירועי חברה בבריכה, ולהודיע לעובדים וליתר המשתתפים בעבודה בחברה רק לאחר שכל הפרטים לובנו, ויש בידיכם נוסחה תכנונית מלאה עבור הפקת אירועים לחברות.

  ערב גיבוש לעובדים בבריכה – אווירה אחרת בימים החמים

  כמובן שבחורף קשה יהיה לנהל ערב שכזה, אלא גם כן מדובר על בריכה סגורה ומחוממת הפועלת בימות החורף. בקיץ, התחושה היא של חופש בלתי נדלה. הבריכה תואר במיטב אביזרי תאורת הבריכה, וטמפרטורת המים תישאר חמימה ולא קרה כמו בימות החורף. יום גיבוש לעובדים בבריכה המתחולל בערב מציע למשתתפים שלל של פעילויות בוטיק לשיפור אווירת הגיבוש בחברה.

  הפקת אירועי חברה על ידי חברה מקצועית

  אנו ניקח כל נדבך באירוע שלכם באופן רציני ומושכל ונביא ליישומו המלא והמקצועי. בנוסף, אנו ניישם מכלול של פעילויות שונות בערב אחד ונביא את החברה שלכם להנאה צרופה מכל פעילות. יום גיבוש לעובדים בבריכה אינו רק עניין הרחצה במים, אלא מה שמסביב, ואת זאת אנו מארגנים תמיד על הצד הטוב ביותר. גם אתם מוזמנים להיפגש אתנו ולהתרגש שוב, כל פעם מחדש, כשתשמעו מה אנו נוכל להפיק עבורכם ועבור העובדים שלכם.

  אולי יעניין אותך:

  יום גיבוש לעובדים

  ימי גיבוש לעובדים בהתאמה מלאה לצרכיכם

  Call Now Button