צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

גם יום גיבוש בבריכת שחיה, במתכונת פשוטה ובלתי מורכבת, הוא יום גיבוש, ולא חלטורה, ולכן חשוב שהוא יתוכנן כיאות, על ידי חברת הפקת אירועי חברה. לחברה זו – ניסיון מקיף בניהול אירועי חברה, והיא תוכל גם לשדרג לכם את הלוקיישן למקום מגניב במיוחד, על גדות הכנרת. לחברה המבלה – מכלול אפשריות לא קטן סביב הבילוי בבריכה. הללו הופכות את החוויה למיני-נופש, ולא מותירות אותו רק כיום גיבוש סטנדרטי כמקובל בדרך כלל במוסדות וארגונים.


רוצים שנארגן לכם יום גיבוש לעובדים בבריכה? דברו איתנו עכשיו:


  פעילויות הבריכה

  בבריכה, תוכלו ליהנות מנופשון עם המשפחה או עם עמיתיכם לעבודה או גם וגם, וכן ליהנות ממגוון פעילויות מים. מדובר בבריכת בוטיק עתירת אטרקציות אשר מכילה, לצדן, גם מסלולי שחייה סטנדרטיים למעוניינים להתמיד בכך במהלך יום הגיבוש.

  פעילויות סביב יום גיבוש לעובדים בבריכה

  ניתן להיכנס ישירות למי הכנרת לחופים שאנו ניקח אתכם, וכן לבקר במכוני ספא מדוגמים מאד באזור, בהם עובדים טובי המדריכים והמטפלים. הפקת אירועי חברה המסתמכת על 3 הנדבכים הנ"ל, בריכה, כנרת וספא היא בדיוק מה שאתם צריכים בארגון שלכם על מנת לשלב יום גיבוש לעובדים בבריכה עם נופש בוטיק שכל מנהל או יו"ר-וועד היה חולם עליו.

  הפעילויות מתאימות לקבוצות עובדים בכל הגדלים ומכל הסוגים

  סוללת הנהלה קטנה או גדולה, וועדי עובדים במתכונת מצומצמת או מורחבת, כל אלו נהנו בעבר וימשיכו ליהנות מימי הגיבוש שלנו. הפקת אירועי חברה היא אומנות לכל דבר ועניין. אנו נמצא עבורכם יום גיבוש לעובדים בבריכה, או יום כיף לעובדים בכנרת, או כל מסגרת אחרת של יום גיבוש אשר תיבחר על ידכם, ונתאים את הלו"ז שלה אליכם. אנו נגרום לכך שכל יום גיבוש שתעשו אצלנו יהיה מעניין, רווי סיפוקים, וכזה שלא תרצו להפסיק מרגע שהתחיל.

  מדוע לקיים יום גיבוש לעובדים בבריכה או ימי גיבוש בכלל

  הדבר תורם ללכידות ולאחדות בין העובדים ובין נציגי הוועד/ההנהלה. אתם צריכים ללמוד לעבוד בייחד, ובמיוחד אם אתם חברים בארגון חדש, חשוב שיהיה איזשהו דבק מלכד, ואין כמו יום גיבוש לעובדים בבריכה או יום כיף לעובדים בכנרת אשר נוצרו על ידי חברת הפקת אירועי חברה על מנת לחולל זאת. ימי הגיבוש שלנו יהיו מעניינים, מרתקים ומאד מספקים!


  עוד על ערבי גיבוש חברה

  Call Now Button