צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

אצלנו ניתן לארח ימי גיבוש לעובדים, וליישם הפקת אירועי חברה בכל הרבדים. יום גיבוש לעובדים בבריכה, יום כיף בכנרת, ועוד מגוון אפשרויות להנחלת כיף אמתי בקרב העובדים שלכם. כידוע, אירועי חברה הם אירועי חובה, ולכן עובדים המוזמנים לשם חייבים ליהנות מזה, ומובן שאם לא יקרה כך – היום יחוש לכם, כקברניטי החברה, כמזויף. על מנת שכך יהיה, חשוב לבחור בפעילויות שיעניינו את העובדים, כלומר בפעילויות איכותיות שימשכו את תשומת לבם. הפקת אירועי חברה מעניינים משאירים לחברה מקצועית אשר תוכל למצוא את האירועים הכי מעניינים ואטרקטיביים לעובד ולעובדת.


רוצים שנארגן לכם יום גיבוש לעובדים בבריכה? דברו איתנו עכשיו:


  יום גיבוש לעובדים בבריכה

  דוגמה ומופת של הפקת אירועי חברה אשר רוב ציבור העובדים ישוש לבוא אליה, כפי שמציאות העבר הוכיחה אף הוכיחה. יום גיבוש לעובדים בבריכה מוציא אותם אל מחוץ לקופסה, מנגיש להם בריכת שחייה ייעודית עם שלל אטרקציות ומאפשר להם להתרפק גם על חופשה איכותית וגם על צביר פעילויות מעניין.

  ימי גיבוש בכנרת

  אפשרות נוספת להפקת ימי גיבוש לעובדים היא לעשותם בכנרת ישירות, ולא בהכרח בבריכה. היתרון הוא שמדובר באגם שקט וטבעי, עם מים מתוקים, ושלל אטרקציות שניתן לממש בו. ימי גיבוש בכנרת המאורגנים על ידי חברת הפקות הם חוויה מכוננת, אשר רבים המבקשים ליישם הפקת אירועי חברה בוחרים, בסופו של יום, באפשרות זו, ונהנים מבילוי איכותי במיוחד.

  עלות הפקת אירועי חברה בבריכה מול הפקתם בכנרת

  היתרון של הבריכה – שהיא קטנה ואינטימית יותר, ולכן הרחצה בה פחות המונית. היתרון של הכנרת הוא בכך שמדובר באגם טבעי ונקי, עם מרחבים גדולים ונופים קסומים. העלות נגזרת לא רק מעניינים אלה אלא בעיקר – ממה שיש באותו שטח שאתם מתעניינים בו. בריכת שחיה עם אטרקציות תעלה יותר מאשר בריכת שחיה עם 6-7 מסלולי שחייה עם מצופים. חוף טבעי בכנרת עם פארק מים יעלה יותר מאשר חוף טבעי ללא כלום בסביבתו. לכן, כאשר מבצעים הפקת אירועי חברה, חשוב לשים לב למה שאתם רוצים ולפעול למימוש האידיאל. או אז, ורק אז, תבררו מחירים ותבחרו באפשרות שהיא גם מה שחיפשתם וגם העלות שלה זולה באופן יחסי.

  אלי יעניין אותך:

  שאלות ותשובות על תכנון יום כיף לעובדים בספא

  הפקת אירועי חברה לעובדים בהתאמה אישית לחברה

  Call Now Button