צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

יום גיבוש הוא יום עצמאי, או חלק מחופשה לעובדים. מתי כדאי לצאת ליום גיבוש עצמאי ומתי מומלץ לבחור גם בחופשה? ההבדלים גדולים, ולכן חשוב לקרוא שורות אלו על מנת להבין את הקשר שבין החברה בה אתם עובדים, או אותה אתם מנהלים, לבין טיב ההתאמה שלה לחופשה או ליום גיבוש.

ימי כיף לעובדים – למי זה מתאים?

לחברה בע"מ או עסק מסחרי חדשים יחסית, עם כוח אדם שבקושי מכיר זה את זה, ונדרש איזשהו גיבוש כדי להדביק את הקצוות ולגשר על הפערים. מניסיוננו, גם כאשר החברות הופכות לוותיקות הן יחזרו על הריטואל. אצלנו, השירות איכותי ומשביע רצון בעיני רבים, מה שגורם להם להזמין ימי גיבוש לעובדים או ימי כיף שנה אחר שנה, ולעתים אפילו כמה רבעונים ברצף.

נופש חברה – למי זה מתאים?

לחברה בה מכלול העובדים מגובש, מכיר זה את זה שנים רבות, ורוב העובדים ממוסדים, במובן זה שהם נשואים ויש להם ילדים. נופש חברה ניתן רק לעובדים, או לעובדים עם בני המשפחה, תלוי בסוג נופש החברה. נופש חברה משלב בחובו מספר ימי כיף לעובדים המתוכננים על ידי חברת הפקות בוטיק המתמחה באירועי עובדים וועדים. אם אתם יודעים שאתם חברה משגשגת, המעסיקה קבוצה חזקה של עובדים, אתם כנראה מתאימים לא רק עבור ימי כיף לעובדים אלא גם עבור נופש חברה בן מספר ימים.

דוגמאות לפעילויות בימי כיף לעובדים

תחרויות ספורט, יום כיף בספא, יום גיבוש לעובדים בבריכה, ביקור במרחצאות, בילוי משותף בג'קוזי גדול, ועוד. דוגמאות אלו מתבססות על פעילויות בצוותא, אשר מגבירות אל הגיבוש בקרב העובדים מהר יותר ממה שתשכילו לחשוב טרם כניסתכם לאירוע.

דוגמאות לפעילויות בסגרת נופש חברה

בילוי על חופי הכנרת כנופשים, בילוי במרחצאות וספא בעיר טבריה ובגולן, בילויי מים מכל הסוגים. בילוי בחיק המשפחה, או לצד העובדים לבחירתכם. שילוב החופשה עם סילבוס אירועים מגבש לעתים קרובות ותכופות. בנופש חברה ניתן גם להרבות בנסיעות למסעדות ומועדוני יוקרה, שם מתעצב עוד יותר הגיבוש בין העובדים השונים. נופש חברה היא חוויה של פעם בחיים, ולכן אם אתם חשים שהחברה מגובשת ומוכנה לכך, צאו לשם ובגדול!


רוצים לפנק את העובדים שלכם? דברו איתנו עכשיו:

    קראו עוד על יום גיבוש לעובדים בצפון

    Call Now Button