צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

החשיבות הרבה של פעילויות גיבוש ידועה להנהלת החברה ולכן יש תיאום אחת לתקופה של יום גיבוש לכל העובדים. בחברות גדולות מחלקים את הפעילות לכמה ימים ובכל פעם יוצאת קבוצה אחרת של עובדים, כדי לא ליצור מצב שבו אין אף אדם בכל אחת מהמחלקות. בדרך זו הם גם נהנים וגם שומרים על השירות ללקוחות שלהם.

פעילויות גיבוש 

אפשרויות של פעילויות גיבוש הן רבות מאוד וחשוב להתאים אותם לגילאים של העובדים, לדברים שהם אוהבים והם המתאימים להם ביותר. בדרך כלל מי שעוסק בכוח אדם או ברווחה של העובדים מקבל כמה וכמה אופציות מהצוות של צ'ילי הפקות ובהתאם לכך הוא בוחר את האופציה שנראית לו הנכונה ביותר לעובדי החברה. המגמה היא ליצור יום גיבוש שהוא שונה מאשר ימי גיבוש אחרים שהיו בעבר וכך ליצור עניין עבור כל אחד מהעובדים.

טיולים לעובדים

קיימת אפשרות לצאת לטיולים למקומות רחוקים או למקומות קרובים ממקום העבודה ובכל אחד מהמקומות הללו שבהם מבקרים, ליהנות מהיופי של אותו מקום עם הדברים המיוחדים שאפשר לראות בהם. אחד המקומות האהובים ביותר הוא ירושלים ולכן אם מחליטים להקדיש את היום לירושלים מתכננים מסלול שכולל ביקור בהרבה מאוד מקומות כדי להספיק כמה שיותר. אפשר להגיע לטיילת ארמון הנציב ולצאת משם בסגווי לאזור הקרוב עם מדריך שיסביר את המראות הקסומים שרואים. להגיע יחד לשוק מחנה יהודה, לטייל בין דוכני מזון ריחניים ולטעום את כל הדברים המיוחדים שמציעים שם.

גיבוש לעובדים 

המטרה של פעילויות גיבוש אשר מארגנת חברת צ'ילי הפקות היא ליצור שיתופי פעולה במהלך הפעילות המשותפת אשר יש לכך השלכות בשלב שני על שיתופי הפעולה במהלך העבודה ביום יום בעסק. כאשר יש משחקי חברה בסגנון של מצא את המטמון או של המרוץ למיליון, העובדים מתחלקים לשתי קבוצות ומתחרים זה בזה כדי להגיע ראשונים ליעד.

מדובר בהרבה מאוד משימות שעליהם לבצע והרבה מאוד שאלות שעליהם לענות עליהן נכון. במהלך השעות שבהן מתנהל המשחק, הם מכירים הרבה יותר טוב זה את זה, יש כאלה שלא הכירו כלל את העובדים מהמחלקות האחרות וכך הם מכירים אותם וגם את אופיים, את הרצינות וגם את המעשים היתוליים שלהם והאווירה שנוצרת מאפשרת קרקע מצוינת להמשך הדרך.

כאשר אחת הקבוצות זוכה בתחרות השמחה היא גדולה ונוצרת גאוות יחידה של אנשים שעד לפני שעה או שעתיים כמעט לא הכירו זה את זה. 

סדנאות לעובדים 

הרגעים המרגשים הם בסוף יום היום בסוף היום של פעילויות גיבוש שבהם העובדים נפרדים זה מזה בחיבוקים ובנשיקות ויש ביניהם אחווה נפלאה והיכרות מעמיקה ואין ספק שמעתה ואילך ההתנהלות במשרד תהיה הרבה יותר טובה.

אם גם אתם רוצים להגיע למצבים הללו של העובדים שלכם, דברו איתנו ואחד המומחים של צ'ילי הפקות ישוחח אתכם כדי למצוא את השילוב המנצח של פעילויות גיבוש.

Call Now Button