צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

התאמת ימי גיבוש לעובדים אינה משימה מובנת מאליה, אבל כיום היא פשוטה הרבה יותר מן העבר, וגם התוצאה שמקבלים הרבה יותר טובה מתוצאות העבר. מדוע זה כך? משום שאם פעם, אירוע גיבוש היה משהו שהוגדר מותרות, כיום ברור וידוע לכולם, גם לנוקשים שבמעסיקים, כי ימי גיבוש לעובדים הם חלק מסל העבודה של ההנהלה. כמובן שעובדה זו הייתה ידועה מאז ומעולם למסגרות עבודה שאינן הנהלות, למשל וועדי עובדים שארגנו ימים כאלו באופן עצמאי לעובדים החברים בהם. בשל כך, היחס השתנה גם בעולם ההפקות. כמעט לא תמצאו היום חברת הפקות שקוראת לעצמה "יודעת כל" במובן זה שהיא מפ]יקה כל אירוע מחתונה, ועד אירוע עובדים. אם יש חברה כזו, סימן שהשירות שתקבלו יהיה בינוני בשני המקרים, ואת זאת חלק אימננטי מהציבור יודע היטב. כאשר מתכננים הפקה, כל הפקה, מאישית ופרטית ועד ימי כיף לעובדים, צריך לבחור בחברה המתמחה באותה הפקה, למשל חברת ימי גיבוש לעובדים במקרה של כינון אירועי חברה.


רוצים שנארגן לכם ימי גיבוש לעובדים? דברו איתנו עכשיו:


  סוגי אירועים אשר חברת ימי גיבוש לעובדים תוכל לתכנן עבורכם

  ימי גיבוש לעובדים – ימים שמטרתם לגבש בין העובדים. הימים רוויים פעילויות בהן העובדים יזכו להכיר אחד את השני בצורה טובה יותר, וגם היחסים בין העובדים להנהלה ישתפרו ויתקרבו מאד. תיווצר מעין דינמיקה משפחתית גם בחברות ענק המרגישות מנוכרות בשל גודלן ורמת חשיפתן לתקשורת ולציבור.

  ימי כיף לעובדים – ימים שמטרתם ליצור אווירה של כיף בין העובדים, פשוטו כמשמעו. בחלק מהאירועים הללו מזמינים העובדים את נשותיהם וילדיהם, כולל טפיהם, ואז האירוע נעשה לאירוע משפחות. לעומת זאת, ישנם ימי כיף לעובדים הנחגגים במסגרת העבודה בלבד, ללא המשפחות.

  יום כיף לעובדים בספא – אחת מההצעות היותר אטרקטיביות. בילוי משוצף במכון בריאות המציע סדרה עניפה של טיפולים, מרחצאות ואווירה משחררת, כולל ארוחות בריאות בשעות קבועות.

  מדוע כדאי לכם ליזום ימי גיבוש לעובדים?

  • שיפור מדד שביעות הרצון בקרב עובדי החברה.
  • הזדמנות לומר תודה לעובדים על עבודתם המסורה.
  • שיפור היחסים בין ההנהלה לעובדים.
  • יציאה מהשגרה אל עבר אווירה יותר חופשית ומשחררת.

  ימי כיף לעובדים בהזמנה אישית מחברת בוטיק. ניתן ליצור עמנו קשר לפרטים נוספים!

  אולי יעניין אותך:

  מסיבת פורים לעובדים

  יום גיבוש לעובדים בצפון

  Call Now Button