צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

הפקת כנסים עסקיים הינו תחום מומחיות שלא כל אחד מבין בו, ולא כל אחד יכול לבצע עבודה שכזו בצורה טובה. הפקה של כנסים עסקיים הינה הפקה הכוללת תכנון רב, עבודה מול אנשי מקצוע רבים, תיאום בין גורמים שונים, תכנון נכון של התקציב ועוד פרטים רבים שרק הניסיון מאפשר לבצע את כולם בשלמות. לכן, אם אתם רוצים להפיק כנס בקרוב, כדאי מאוד שתפנו אל חברת הפקת כנסים עסקיים ואירועי חברה אשר תסייע לכם בהפקה של הכנס הזה באופן הטוב ביותר ובהתאמה מדויקת למה שאתם צריכים ומחפשים.

תכנון ראשוני נכון

גם אם אתם פונים אל חברת הפקות, את התכנון הראשוני של האירוע היא תבצע מולכם. זאת אומרת, בשלב הראשון תידרש לפחות פגישה אחת בה החברה תבין את הצרכים שלכם ואת הדרישות שלכם, ולפי זה תתכנן את הכנס. לדוגמא, אם אתם מעוניינים בכנס אשר המהות שלו הינה ערב גיבוש לעובדים, התכנון יהיה שונה לחלוטין לעומת כנס המיועד למשוך לקוחות ושותפים חדשים.

לכן בשלב התכנון הראשוני מול חברת ההפקות חשוב לבדוק היטב את כל הנתונים ולתת לחברת ההפקות את כל המידע בנוגע לכנס – הצרכים שלכם, הצפיות שלכם מהכנס, מיהו קהל היעד אליו אתם פונים ועוד. כל פרט כזה יאפשר לחברה לתכנן את הכנס בצורה הרבה יותר טובה.

לאחר שהחברה תקבל מכם את כל הנתונים, ותתכנן את הכנס "על הנייר" היא תפנה אליכם שוב לפגישה בה היא תציג את התכנון, תקבל מכם הערות או הארות ואישור על התכנון, ואז תתחיל בהפקה של הכנס בצורה הטובה ביותר.

ניהול של הכנס עצמו

מלבד ההפקה של הכנס והארגון שלו, חברת הפקות מקצועית גם תנהל את הכנס ביום האירוע עצמו, דבר שיכול לחסוך מכם כאב ראש והרבה מאוד בלגן. במקום  שתצטרכו להתרוצץ ביום הכנס אחר עניינים טכניים או בעיות שונות, חברת ההפקות תבצע הכל עבורכם ואתם תוכלו להישאר רגועים ושלווים וללוות את האורחים אשר הגיעו לכנס וליהנות ממנו ממש כמו כל השאר.

רוצים לפנק את העובדים שלכם? דברו איתנו עכשיו 077-9966386:


    Call Now Button