צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

במאמר שלפניכם אנו נסביר כיצד מתבצעת הפקת אירועי חברה. ראשית כל, ברכותינו על רצונכם ושאיפתכם לארגן אירוע לעובדים שלכם. זה לא קורה בכל יום, ומעיד על האמונה שלכם בצדקת דרכה של החברה, ובהמשך הפעילות שלה כגוף מסחרי ואיכותי. שנית, חשוב לתכנן באופן מדוקדק את הגיבוש שלכם. את זאתעושים בהתבונן בפרמטרים הבאים.

הזמן המוקדש לטובת האירוע

יש שיקדישו מספר ימים, ויש שיסתפקו ביום בודד. יש שיקדישו את כל יום העבודה, ויש שיקדישו לא יותר מ- 2-4 שעות. ימי כיף לעובדים נערכים על פי הזמן שאתם הקצבתם. כמובן שבמידה ותקצו כמה ימים, ניתן לארגן חופשה לעובדים במסגרתה יהיו ימי כיף מגוונים לאורך הסילבוס. במידה ומדובר על יום בודד, או חלק ממנו קיימים מספר סוגי ימי גיבוש לעובדים אשר מומלץ וכדאי לכם להכיר.

סוג יום הגיבוש

ישנם ימי גיבוש המתבססים על פעילויות, לצד ימי גיבוש המתבססים יותר על נרטיבים של חופשה, כמו למשל בילוי ללא סילבוס מוגדר, למעט הזמן-עצמו, בחוף הים או במלון. על פי רוב, כאשר מתכוונים לגיבוש, מתכוונים להפקה כמו זו הראשונה שהצגנו, על בסיס פעילויות. הפקת אירועי חברה יצירתית מובטחת על ידינו, ובהתאמה מלאה לדרישות שלכם בחברה.

חופשה לעובדים

החופשות שלנו מתרכזות בעיקר סביב הכנרת. ניתן לקחת את העובדים לביקור חד יומי וחד פעמי, או לסגור עבורם חופשה ארוכת טווח. חופשה לעובדים, בשונה מגיבושון – לרוב תהיה גם עם רגעי זמן חופשיים, ולא רק מבוססת פעילויות ספורט כאלו ואחרות.

רצוי להפקיד כל גיבושון שלכם בידי חברה מקצועית

רק חברה מקצועית המתמחה בגיבושונים לעובדים תדע מה לעשות על מנת לספק לכם אירועי חברה מן המעלה הראושנה, בהתאמה מלאה לעובדים ולסגל שלכם. רק אצלנו תוכלו למצוא חופשות בהתאמה אישית, ובילויי בוטיק בספא, בכנרת ובמקומות אטרקטיביים אחרים. כאן תוכלו ללמוד המון על בניית גיבושינים והתאמתה באופן נדרש אליכם. אנו נעשה את המרב להתאים עבורכם בדיוק את האירוע שתצטרכו, כך שגם אתם וגם העובדים תחושו סיפוק, ותרצו לחזור אלינו בעתיד לפעמים נוספות של חוויה נדירה בימי הגיבוש. הפקת אירועי חברה אצלנו עושים מהלב, ומכוונים אך ורק למטרה אחת: אליכם!

אולי יעניין אותך:

שאלות ותשובות על תכנון יום כיף לעובדים בספא

הפקת אירועי חברה לעובדים בהתאמה אישית לחברה

Call Now Button