צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

כאמור, הפקת אירועי חברה מתאימה במיוחד לארגונים וחברות בהם מתבצעות עבודות בשכר, אם כי שירתנו לא פעם גם מלכ"רים, ואפילו קבוצות קטנות לא מסחריות. כל עוד יש לכם קבוצה וחשוב לכם ללכד אותה, הפקת אירועי חברה היא צעד נדרש. במסגרת סל העבודות שאנחנו מעניקים ללקוחות שלנו, יש לנו מספר שירותים להציע לכם. ניתן לקרוא כאן ולבחור את הדרוש עבורכם.

ערב גיבוש לעובדים

ערב שכולו גיבוש, המבוסס על אולם, גן אירועים, ערב בספא, הופעות ואירועים. ניתן לשלב אלמנטים שתוכננו על ידכם או לתת לנו לספק לכם את כל הנדבכים של האירוע. הרב גיבוש לעובדים מתבסס על הפקת אירועי חברה בהתאם לצרכים שלה, ובהתאם לדרישות ההנהלה, הוועד או מי שהזמין את הפרויקט. אנו נפגשים עם מזמין העבודה ומסייעים לו לתכנן באופן יסודי את שחיפש, ולתרגם זאת למונחים מקצועיים אשר ניתן להוציא אל הפועל.

נופש חברה

נופש חברה הוא מקרה פרטי של אירוע גיבוש, אך בשונה מערב גיבוש הוא מתנהל כל היום. יש לנו ימי כיף בירושלים, בכנרת ובעוד מגוון מקומות אטרקטיביים בארץ. ימי החופשה שאנו מארגנים ללקוחות שלנו מבוססים תמיד על מאורעות בלתי נשכחים לטובה, משום שהם מתבססים על מחשבה מקורית ביותר. אנו לא מעתיקים או משכפלים מחברות אחרות. מתכונת האירועים שלנו היא פרטית ופרי בנייתנו בלבד. בעקבות כך, הלקוחות ייחשפו לתכנים חדשים ויחושו עניין רב בכל נופש חברה, לצד אלמנט המנוחה והורדת הפעילות שכל כך נדרש בתקופת החופש.

יום גיבוש

ניתן לקחת אירוע כמו ערב גיבוש לעובדים ולתרגם אותו למונחים של יום גיבוש. האירוע  יתקיים ביום במקום בערב, ויתבסס על הפקת אירועי חברה המתאימה למזג אוויר חם. הפקת אירועי חברה ביום יכולה להיות, למשל, בחוף הים, בבריכה ואפילו בספא ממוזג.

תכנון יסודי ומדוקדק של כל הפקת אירועי חברה

אנו מחויבים לשרת נאמנה כל לקוח ולקוחה ולספק להם אירועי בוטיק בהזמנה אישית. הפקת אירועי חברה כאן תהיה תמיד מקורית, תמיד עם מחשבה מעבר למה שמתכננים בדרך כלל, ועם המון חשק לשרת אל אחד ואחת מכם/ן.

פנו אלינו ויווכחו כי הפקת אירועי חברה יכולה להגיע לסטנדרטים גבוהים מאד, שקשה לדמיין כי נמצאים בארץ!

Call Now Button