צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

הפקת אירועי חברה היוותה מאז ומעולם את משאלת ליבם של מעסיקים ויו"רי וועד רבים. באירוע חברה ניתן ליצור גיבוש ולכידות בין העובדים, לקחת פסק זמן משגרת העבודה המעיקה ואפילו לצאת לנופש עם העובדים או בלווית בני משפחותיהם. על אף שהרעיון אינו חדש, והיה קיים עוד בתקופה שעיקר מקומות העבודה בישראל היו מאורגנים, יש כאן איזושהי תופעה שלא הייתה פעם: חברות פרטיות יוזמות את הנופש ומארגנות אותו באופן דומה לתכנון אירועים ושמחות. המשמעות היא עלייה חסרת תקדים ברמתו של האירוע המגבש, שנהפך בימינו אנו להיות משוכלל, מעניין ומרתק הרבה יותר מהאירועים בתקופות כמו שנות השישים והשבעים. לכן, אם אתם מתכננים נופש חברה או אפילו ימי כיף לעובדים, פנו לחברה מקצועית וממשו את הסיכוי הגדול ביותר שלכם ליצור אירוע מעניין של ממש.

הפקת אירועי חברה פרטיים

אירועי החברה הפרטיים יכולים להיות במתכונת של בילוי לעת ערב, או במתכונת ספורט כלשהי. ניתן לשלב בין 2 סוגי הפעילויות למשך יום שלם, הכולל גם את הבילוי הלילי לאחריו. לחילופין, ניתן לפרוס את הבילוי על פני 2-3 ימים ולכונן נופש חברה. דרך ההפקה האופטימלית ביותר היא באמצעות הצגת רעיונות משלכם, ואנו נתרגם אותם הלכה למעשה לאירוע חברה ישים ובר ביצוע.


רוצים לפנק את העובדים שלכם? דברו איתנו עכשיו:


  ימי כיף לעובדים

  הפקת אירועי חברה מסוג זה מצריכה תכנון של יום שלם, או לפחות של החלק של אור היום, אם מדובר בפעילות שטח המצריכה אור שמש. אפשרות נוספת היא להעביר את הפעילות לערב, ולתכנן אירוע טקסי עם הופעה ופעילויות, או לשלב בין השניים. ימי כיף לעובדים כוללים פעילויות משותפות אשר מטרתן היא ללכת את הפרטים בארגון ולהפוך אותם למגובשים ומלוכדים איש עם רעהו.

  נופש חברה

  על פי רוב, מתוכנן בהשתתפות משפחות העובדים. זהו אירוע בו משולבים אלמנטים של נופש, טיולים וזמן פנוי עם אלמנטים משותפים של יום גיבוש, כמו למשל פעילויות ספורט בבריכה ובאתרי מים שונים בסביבת הכנרת. החבילה שלנו לכנרת כוללת גם נופש באזורי יוקרה וגם ימי כיף לעובדים עם פעילויות מלכדות ומספקות. אנו נתכנן עבורכם נופש חברה מענג ובלתי נשכח אשר ייזכר למשך שנים רבות.

  אולי יעניין אותך:

  טיפים מקצועיים על הרמת ימי גיבוש לעובדים

  עצות לשיפור ושדרוג יום גיבוש לעובדים בבריכה

  Call Now Button