צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

היום גיוס משקיעים הוא חלק בלתי נפרד מהפעילות של חברות רבות, בעיקר חברות סטארטאפ אשר רוצות להתפתח ולהתקדם אך אין להן מספיק הון עצמי בכדי לעשות זאת. לכן, היום הפקת אירועי חברה בכדי לגייס משקיעים זהו נושא מוכר וחברות רבות מפיקות אירועים כאלו מידי כמה חודשים, או לפחות פעם בשנה, בכדי לגייס את המשקיעים הטובים ביותר ואת ההון לו הם זקוקים.

כמובן, אם אתם רוצים לגייס משקיעים לחברה שלכם אתם צריכים אירוע מושקע ומיוחד בו תייצגו אתכם ואת החברה באופן הטוב ביותר. לכן, לצורך הפקת אירועי חברה חשוב מאוד לפנות אל חברה מקצועית ומומחית בתחום אשר תבצע את ההפקה של האירועים הללו באופן הטוב והנכון ביותר, ולא חברה שבדרך כלל עוסקת רק בנושא של הפקת ערב גיבוש לעובדים.

 

בחירה בחברה מקצועית ומנוסה

אם אתם רוצים לארגן אירועי חברה לצורך גיוס משקיעים חדשים לחברה שלכם חשוב מאוד שתפנו אל חברה מקצועית ואיכותית בתחום, חברה אשר תוכל לבצע את עבודת ההפקה על הצד הטוב ביותר, שכן מדובר בעבודה שונה מתכנון של יום גיבוש לעובדים בבריכה או יום דומה. בנוסף, חשוב מאוד לבדוק את הניסיון של חברת ההפקות באירועים מהסוג הזה. לא מספיק לבחור בחברה אשר יש לה ניסיון בהפקת אירועי חברה אלא לבחור בחברה אשר יש לה מספיק ניסיון בהפקת אירועים חברה לטובת גיוס משקיעים, וחברה אשר יכולה להוכיח כי הצורה שבה היא הפיקה את האירועים גרמה לגיוס טוב ומוצלח של המשקיעים.

 

פרסום נכון של האירוע

אם אתם רוצים שאירוע לגיוס משקיעים יצליח, חשוב מאוד שתשקיעו בפרסום שלו. חשוב מאוד ליצור פרסום אשר יאפשר לכם להגיע אל האנשים הנכונים, אל אלו אשר יש להם קשרים במקומות הנכונים ואלו שמחפשים היכן להשקיע את ההון שלהם. פרסום נכון של האירוע ימשוך אליכם את המשקיעים השונים וכך יאפשר לכם להיות בטוחים כי אתם פועלים נכון והאירוע יהיה מוצלח ויביא לתוצאות להן אתם שואפים. אם הפרסום של האירוע לא יבוצע בצורה נכונה, לא משנה עד כמה מרשים יהיה האירוע עצמו, אם האנשים הנכונים לא ישמעו עליו, הוא לא יקיים את המטרה שלו, וחבל.

אולי יעניין אותך:

ימי כיף

רעיונות לשיפור ערב גיבוש לעובדים: לגזור ולשמור


רוצים לפנק את העובדים שלכם? דברו איתנו עכשיו:

    Call Now Button