צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

הפקת אירועי חברה היא משימה לא פשוטה ולא קלה. היא מצריכה סיוע מבחוץ, המבוסס על חברה מקצועית שזהו תחום התמחותהּ. טלפון למכון ספא שעונה לכם "אין מקום, בואו עוד חודשיים" או לאתר נופש שמודיע כי כל חדרי המלון בתפוסה מלאה, ורק בחורף יתפנה משהו, הוא עבודה לכל דבר ועניין. אף אחד לא ישלם לכם על העבודה הזו, מה גם – שאם יתמזל מזלכם ובשיחות הטלפון הראשונות הכל יהיה פנוי, אף אחד לא הבטיח שיהיה זה יום מוצלח, וחף מטעויות לוגיסטיות. לכן, ימי גיבוש לעובדים עושים רק בחברה מקצועית להפקות.

הפקת אירועי חברה לבד – המסיחים

על אף כי אנו סבורים שרק חברה מקצועית יכולה להביא ימי גיבוש לעובדים לרות עוצמה משובחות שלא יישכחו, החלטנו בכל זאת לשתף אתכם במספר מסיחים שעלולים להיגרם לאירוע שלכם אם הוא תוכנן לבד. בראש ובראשונה, אתם עלולים להגיע ליום הגדול, לאחר ששכרתם מקום פנוי באולם כלשהו או במקום אחר, ללא תכנית הפקה. מאד קשה לאלתר אירוע בשטח, וזה למעשה כסף שנזרק על השכרת מקום שלא נוצק תוכן לאירוע שלו. עניין שני ומאדדד מהותי הוא שגם אם כן באתם עם תכנית, עלולים להיות בה חורים: אתם עלולים למצוא את עצמכם ללא מענה לוגיסטי מספק לעובדים, ללא כלי אוכל בכמות מתאימה, ולעתים גם עם הזמנת מזון מועטה מדי. גם ארגון הבימה של הפעילויות מול הקהל עלול להיות לוקה בחסר, ללא תאורה מספקת ולעתים ללא סאונד שיגיע לכולם. על מנת להימנע מאלו לוקחים חברת הפקת אירועי חברה ונהנים משקט תעשייתי.

ימי גיבוש לעובדים

מתאימים למי שמעוניין לצאת ליום הגיבוש באור יום. זה מתאים, למשל, למי שמתכנן תחרויות ופעילויות פיזיות בין העובדים, טיול למקום אקזוטי, או ביקור באתר קיץ קלאסי כמו ספא, בריכה או אגם טבעי כלשהו. ימי גיבוש לעובדים משרתים טוב את כל מי שמעוניין לחגוג בבקרים או בצהריים את יום מסוג כזה.

ערב גיבוש לעובדים

ערב אשר מיועד לעובדים המעוניינים לחגוג את ערב הגיבוש עם רדת החשיכה. מדובר באירוע שבדרך כלל נלווית לו ארוחה, ונלווה לו מקבץ פעילויות מצומצם כמו למשל הופעות חיות, משחקים, חידונים, מופע סטנד אפ, ועוד. ניתן להחליף בילוי מסוג זה בבילוי בספא לעת ערב.


רוצים לפנק את העובדים שלכם? דברו איתנו עכשיו 077-9966386:

    Call Now Button