צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

רוצים לפנק את העובדים שלכם? דברו איתנו עכשיו 077-9966386:


  כל חברה עובדת זקוקה לריענון מיום השגרה העמוס, והריענון הטוב ביותר הוא יום גיבוש. ימי גיבוש לעובדים נעשים על בסיס מבחר רב של אירועים, או מקבץ מאורעות מגוון שמתגבש לכדי יום אחד עתיר פעילויות. בחברה צ'ילי הפקות, מציעים מספר אירועים בסגנון הזה, אותם צורכים כל מי שיש לו קשרים עם עובדים: מנהלים, מחלקות משאבי אנוש וועדי עובדים.

  ימי גיבוש לעובדים – מדוע זה הפתרון עבורכם?

  זהו הזדמנות בשבילכם לומר תודה לעובדים על עבודתם המאומצת, ועל הדרך – לנסות ולגבש בניהם וליצור יחסי עבודה מעולים בין כל הפרטים. זו הזדמנות לשבור שגרה וליהנות משלל פעילויות מהנות ומרתקות. ימי גיבוש לעובדים ישלבו פעילויות עובדים וזמני ארוחה ומנוחה, ויאפשרו לכל עובד ועובדת ליהנות במסגרת העבודה מבלי לעבוד קשה בה באותו היום.

  אלו סוגי ימי גיבוש לעובדים מוצעים בשירות הפקת אירועי חברה?

  שירות הפקת אירועי חברה ממליץ על האירועים הבאים עבור החברה שלכם, או העסק הפרטי אשר הקמתם וייסדתם:

  יום גיבוש לעובדים בבריכה – בואו לבלות בבריכת ענק של מועדון ספורט מוביל. יום הגיבוש בבריכה ישלב אירועי שחייה וספורט מים עם אירועים רשמיים הקשורים לחברה או לעסק. בואו לחוות מקרוב יום רווי אדרנלין לכל עובד ועובדת.

  יום בכנרת – בואו להכיר מקרוב את אחד מהאגמים הקסומים בעולם, אגם הכנרת בצפון הארץ. ימי גיבוש לעובדים בכנרת נעשים חדשות לבקרים על ידי ספק-שירות הפקת אירועי חברה. בימי הגיבוש הללו, בדומה לאירוע יום גיבוש לעובדים בבריכה, נעשות פעילויות מים המשולבות עם תכנים העוסקים בחברה או בעסק.

  מהן התמורות שתזכו להן לאחר כינון ימי גיבוש לעובדים?

  בחברת הפקת אירועי חברה סבורים כי לאחר כינון ימי הגיבוש הללו העובדים יהיו מרוצים יותר בסביבת עבודתם השגרתית, יעריכו בצורה טובה יותר את מנהליהם והאחראיים עליהם, ומאידך המנהלים והאחראים יהיו יותר אסירי תודה לכל עובד ועובדת. המצב החדש שייווצר יגרום למשהו טוב יותר לזרום בין כותלי החברה, והוא שיפור יחסי האנוש בה, ורצון טוב יותר של כל מעסיק ומועסק לעבוד ולהצליח במסגרת התעסוקתית.


  אולי יעניין אותך יום כיף לקבוצות– כי לעובדים שלך מגיע יותר

  Call Now Button