צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

רבים היו בטוחים כי הפקת אירועי חברה הינו נושא מורכב ויקר מאוד וכי מדובר בתחום אשר מתאים בעיקר לחברות גדולות ובעלות תקציבי עתק, אך רבים לא יודעים כי היום אפשר להפיק גם אירועי חברה מוצלחים מאוד מבלי להוציא סכומי כסף גדולים מהכיס.

אם תעבדו עם מומחים בתחום, עם חברה בעלת ניסיון אשר כבר הפיקה אירועים רבים ויודעת כיצד לעבוד עם תקציבים מוגבלים בצורה טובה, תוכלו להפיק כל אירוע בקלות ובתוך זמן קצר מאוד ללא כל בעיה. לעומת זאת, אם תנסו לעשות את זה בעצמכם, במיוחד אם אין לכם מספיק ניסיון בתחום, בתוך זמן קצר תגלו כי העלויות גבוהות מאוד ולא מתאימות לחברה שלכם.

חלוקה נכונה של התקציב

אחד הנושאים החשובים עליו תקפיד חברה מקצועית להפקה של אירועי חברה הינו חלוקה נכונה של התקציב. למשל, אם מדובר בהפקה של יום כיף לעובדים בכנרת, החברה תקבע איזה חלק מהתקציב ילך להסעות, לאוכל, לאטרקציות וכו', כך התקציב ינוצל בצורה הטובה ביותר וכל חלק מיום הכיף יקבל את הטיפול הראוי לו.

בצורה הזו העובדים בחברה בכלל לא ירגישו כי מדובר ביום שתוכנן תחת מגבלות תקציביות, ויחושו טוב יותר בנוגע לחברה שלכם, מקום העבודה שלהם, דבר אשר יעלה את רמת שביעות הרצון הכללית שלהם, יגבש בין העובדים ויעלה אצל כולם את המוטיבציה בצורה משמעותית. – המדריך המלא לתכנון ימי כיף לעובדים

לקחת בחשבון גם את הפרטים הקטנים ביותר

בתכנון של ימי כיף לעובדים או כל אירוע אחר ישנם לא רק פרטים גדולים וידועים מראש, אלא גם פרטים קטנים אשר חוסר תשומת לב אליהם יכולה להוביל לפערים משמעותיים ביום עצמו ולתקלות רבות. לכן מומלץ לעבוד עם חברה מקצועית אשר יודעת לקחת את כל אותם פרטים קטנים בחשבון, ויכולה להפיק עבורכם יום מושלם ללא כל תקלות.

לסיכום, גם אם אין לכם תקציב גדול, אל תוותרו על אירועים בחברה שלכם. פנו אל צ'ילי הפקות שיוכלו לתכנן עבורכם אירועים גם בתקציבים מוגבלים ולהפוך את החברה שלכם למקום מצליח ואהוב יותר מבלי להוציא על כך כסף רב.

Call Now Button